Sayfa 359/363 İlkİlk ... 259309349357358359360361 ... SonSon
Arama sonucu : 2899 madde; 2,865 - 2,872 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Sn Ededuk siz bir platin üyesiniz..

bende bu siteye sicilyali ve babo dan önce üye oldum.. ''bir kaç kişi'' ortaya karışık salata gibi olmuş '' bir an, acaba, bir kaç kişi arasında ben de varmıyım diye düşündüm..
    Alakası yok efendim.
    Saygılar.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Alakası yok efendim.
    Saygılar.
    teşekkür ederim... mesajımı yok sayın..
    saygı sevgi bizden..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Tabiki almış.
    Feci bir tahta öyle mi?
    Bu yaptığınız kul hakkına girer.
    Uyarmış olayım.
    Uyarınız için teşekkürler.
    Satmış mı diye bilenlere sizin gibi imkanları olan platin üyelere sordum bilmediğimden sonra da aldığını yazdım.Günlük akd görebiliyorum ama detay takas göremiyorum.Forumun da amacı budur bence.

Yine de citi isterse 50 milyon lot alsın fecinin de fecisi bir tahta olma düşüncemi değiştirecek bir durum yok
    21.80 den a1 malı verdimedi mi 20-19 küsurlara,Aynı gün?
    Sonra 20.40 tan 18,50 lere aynı günde yine basmadı mı?
    Bunlar da mı yalan?
    Herkes dikkatli olsun diye önceden çok yazmışlığım çok vardır.
    Belli ki bir para girişi yabancı girişi var kağıda.
    Toplamak için de silkelemeye çalışıyorlar.Ben iyi olacağını düşünüyorum orta uzun vadede.
    Umarım 100 lira olsun yatırımcısı kazansın en ufak bir yorumda yalancı falan gereksiz yorumlara gerek yok.

4.  Alıntı Originally Posted by Kandinsky Yazıyı Oku
    Uyarınız için teşekkürler.
    Satmış mı diye bilenlere sizin gibi imkanları olan platin üyelere sordum bilmediğimden sonra da aldığını yazdım.Günlük akd görebiliyorum ama detay takas göremiyorum.Forumun da amacı budur bence.

Yine de citi isterse 50 milyon lot alsın fecinin de fecisi bir tahta olma düşüncemi değiştirecek bir durum yok
    21.80 den a1 malı verdimedi mi 20-19 küsurlara,Aynı gün?
    Sonra 20.40 tan 18,50 lere aynı günde yine basmadı mı?
    Bunlar da mı yalan?
    Herkes dikkatli olsun diye önceden çok yazmışlığım çok vardır.
    Belli ki bir para girişi yabancı girişi var kağıda.
    Toplamak için de silkelemeye çalışıyorlar.Ben iyi olacağını düşünüyorum orta uzun vadede.
    Umarım 100 lira olsun yatırımcısı kazansın en ufak bir yorumda yalancı falan gereksiz yorumlara gerek yok.
    Bilinçli bir şekilde kötü niyetli paylaşımlar yaptığınızı düşünüyorum.
    Bir amaca hizmet ediyorsunuz ama ne olduğunu bilmiyorum ve umurumda da değil.
    Bir daha yalan yanlış bilgi paylaşırsanız yüzünüze yüzünüze vuracağım.
    Bilgilerinize.

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bilinçli bir şekilde kötü niyetli paylaşımlar yaptığınızı düşünüyorum.
    Bir amaca hizmet ediyorsunuz ama ne olduğunu bilmiyorum ve umurumda da değil.
    Bir daha yalan yanlış bilgi paylaşırsanız yüzünüze yüzünüze vuracağım.
    Bilgilerinize.
    İkinizde forumda iyi niyetli yorumlar yazıyorsunuz. İkinizinde konuya baktığı yer farklı. Öyle bir rezil hissedeyiz ki. Psikolok bir tahtacımız var. Şu anda sizi şüphe ile kuşattı. Bu bakımdan tahtacıyı tebrik ediyorum. İşini biliyor. Biz de birlik OLMAK ZORUNDAYIZ.
    Kolay gelsin arkadaşlar mayıs ayı farklı olacak gibi.

6. CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    İkinizde forumda iyi niyetli yorumlar yazıyorsunuz. İkinizinde konuya baktığı yer farklı. Öyle bir rezil hissedeyiz ki. Psikolok bir tahtacımız var. Şu anda sizi şüphe ile kuşattı. Bu bakımdan tahtacıyı tebrik ediyorum. İşini biliyor. Biz de birlik OLMAK ZORUNDAYIZ.
    Kolay gelsin arkadaşlar mayıs ayı farklı olacak gibi.
    Citi 15 milyon lot almış.
    Biri gelip Citi 10 milyon lot satmış , feci bir tahta derse;
    Bu kötü niyettir.
    Suç üstü yakalanmıştır.

7. Cıtıbankta çok ciddli mal toplanıyor son 6 aydır takaslardan belli satanı alıyor onun yanı sıra virmanlıda mal alıyor ayrıca a1 alıp sattıklarının yanı sıra takasa çok ciddli oranda atmış malı
    pazartesi son takaslara bakmak lazım
    uzun vadede şirketin artık termik satralden petrol ve doğalgaz firmasına dönüşme hikayesi gerçekleştikçe umut vaat etmeye devam ediyor fakat tahtacının zaten amacı psikolojiyi bozup malı bizden alıp yukarıdan satmak değil mi herkes işini yapıyor bence umarım çok iyi yerlere gider.
    Bu hissede günlük yapıp kazananlara saygı duyuyorum fakat uzun vadede iyi yerlere gidebilir.

8. Hacim güzel.
    Citi toplamaya devam ediyor gibi gözüküyor.
    19,70 + % 2,98

Sayfa 359/363 İlkİlk ... 259309349357358359360361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •