Sayfa 303/364 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353 ... SonSon
Arama sonucu : 2906 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. "Petro kimya ve madencilik alanındaki somut konuları görüştük ve enerji alanında şirketlerimizin ilgilerini konuştuk. Bu konuda ileride geniş açılımlar bekliyoruz " diyor Hakan Fidan Karakaş'ta mevkidaşı ile az önce yaptığı ortak basın toplantısında. Tüpraş mı desem,Petkim mi bilemedim. Acaba hangi şirketler ola ki???

2.  Alıntı Originally Posted by SedatSönmez Yazıyı Oku
    "Petro kimya ve madencilik alanındaki somut konuları görüştük ve enerji alanında şirketlerimizin ilgilerini konuştuk. Bu konuda ileride geniş açılımlar bekliyoruz " diyor Hakan Fidan Karakaş'ta mevkidaşı ile az önce yaptığı ortak basın toplantısında. Tüpraş mı desem,Petkim mi bilemedim. Acaba hangi şirketler ola ki???
    Sayın bakan bu ziyaret öncesi Chris Murphy ile görüşmüştü hatta sayın Erdoğan tarafından da kabul edildi. Kim olduğunu da geride yazmıştım. Seçimler konusunda sıkıntı yapma hallederiz demiştir Maduro'ya...Bu konuda en tecrübeli teşkilatlanma bizde nitekim...

https://www.hisse.net/topluluk/showt...25#post6720225

Bir şeyler olacak o kesin de, bu adamlar böyle ballı kaymak bir işi halka açık bir şirket üzerinden neden yapar kafam ona basmıyor. Kur tırışkadan bir şirket malı götür ??? Ya da, satılan o malum 204 milyon lotun (hatta belki de tahsisliden alınan 139 milyon lotun) sahipleri Venezuela'daki şirketin kalan % 40'ına sahip olanlar mı acaba ? Şayet öyle ise aslında CANTE üzerinden -dolaylı olarak- o şirketin % 70-75 civarına sahipler... Kabaca hesapladım. Bu işin arkasından mahşerin dörtlüsü çıkarsa da hiç şaşırmam. YF'larını dikkatle izlemek lazım, bu mallar bir şekilde fon (atıyorum Re-Pie ) hesaplarına kayar ise bingo !
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

bu adamlar böyle ballı kaymak bir işi halka açık bir şirket üzerinden neden yapar kafam ona basmıyor.

--aklını peynir ekmek ile yediğinden olsa gerek, basmıyor...

4.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Sayın bakan bu ziyaret öncesi Chris Murphy ile görüşmüştü hatta sayın Erdoğan tarafından da kabul edildi. Kim olduğunu da geride yazmıştım. Seçimler konusunda sıkıntı yapma hallederiz demiştir Maduro'ya...Bu konuda en tecrübeli teşkilatlanma bizde nitekim...

https://www.hisse.net/topluluk/showt...25#post6720225

Bir şeyler olacak o kesin de, bu adamlar böyle ballı kaymak bir işi halka açık bir şirket üzerinden neden yapar kafam ona basmıyor. Kur tırışkadan bir şirket malı götür ??? Ya da, satılan o malum 204 milyon lotun (hatta belki de tahsisliden alınan 139 milyon lotun) sahipleri Venezuela'daki şirketin kalan % 40'ına sahip olanlar mı acaba ? Şayet öyle ise aslında CANTE üzerinden -dolaylı olarak- o şirketin % 70-75 civarına sahipler... Kabaca hesapladım. Bu işin arkasından mahşerin dörtlüsü çıkarsa da hiç şaşırmam. YF'larını dikkatle izlemek lazım, bu mallar bir şekilde fon (atıyorum Re-Pie ) hesaplarına kayar ise bingo !
    Venezuella tafafı halka açık bir şirket olmasını istemiş olabilirler.Bence esas sorulması gereken, neden ODAŞ herşeyi kendisi yapıyor da CANTE ye devrediyor. Bu ay içinde ODAŞ ile CANTE bir protokol imzalamıştı.Gelinen noktada Aralık ayı başında açıklanan durum için 2 ay içinde bürokratik işlemler halledilecekti.Pehlivan tefrikası gibi KY konuşuyor .Bakalım süreç ile ilgili haber ne zaman düşecek. Bence Zaloğlu da bunu bekliyor

5. https://www.haberturk.com/disisleri-...onustu-3663897

Bence bu açıklama burada birilerine başka bir ajanda güdenlere çok fena kapak oldu.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by Vesper Yazıyı Oku
    Venezuela tarafı halka açık bir şirket olmasını istemiş olabilirler. Bence esas sorulması gereken, neden ODAŞ her şeyi kendisi yapıyor da CANTE ye devrediyor.
    Mahşerin dört atlısının başında Mirac'a çıkan atın ODAS'taki ortaklığı % 18 gerisi halka açık. Yani buradan istediği payı alamazdı. O mesajda dediğim gibi kalan o % 40 pay kimin onu bulmak lazım; öyle bir strateji uyguladılarsa ve bu malum lotları da bunlar aldıysa Venezuela işine dolaylı olarak büyük bir oran ile ortak oldular..
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

7. Bugün pek hareket yok.
    Geriye dönük KAP açıklamalarına baktım.
    2022 yıl sonunda sermaye 320 milyon iken % 76,77 Odas, % 23,23 Halka açıkmış.
    2023/9 da ise sermaye 800 milyon iken % 51 27 Odas, % 48,73 Halka açık.
    2021-2022 yıl sonu bilançoları Ocak sonu-Şubat başı açıklanmış.
    Şubat sonuna geldik 2023 yılı bilançosunu halen bekliyoruz.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bugün pek hareket yok.
    Geriye dönük KAP açıklamalarına baktım.
    2022 yıl sonunda sermaye 320 milyon iken % 76,77 Odas, % 23,23 Halka açıkmış.
    2023/9 da ise sermaye 800 milyon iken % 51 27 Odas, % 48,73 Halka açık.
    2021-2022 yıl sonu bilançoları Ocak sonu-Şubat başı açıklanmış.
    Şubat sonuna geldik 2023 yılı bilançosunu halen bekliyoruz.
    Enflasyon muhasebesine tabiyse mayıstan önce açıklamaz bence…

Sayfa 303/364 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •