Sayfa 16/73 İlkİlk ... 614151617182666 ... SonSon
Arama sonucu : 578 madde; 121 - 128 arası.

Konu: ZRGYO Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

halkb yede hulk derlerdi fos çıktı yeşil dev
    bu abaltalı ilah zagor tenyanın sonu hulk gibi olmasında
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben 1 e1 bile oalcağını düşünüyordum o yüzden almayı planladığım kadar gitrdim ama genede personeli alma konuşunda fazla ikna etmeleri yüzünden oran %40 lara kadar indi personeli almaya teşvik etmeselerdi %100 ünü bile alma şansı olurdu
    Ben de hepsi gelir diye dusunuyordum. Cuma günü saldırın emri gelince talep cok arttı.

3.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    400 bin tl alep ettim hisse geri alım garantisi oldugu için sanırım 100 bin tl gibi gelir hayırlısı bakalım inşallah hep birlikte kazanırız arkadaşlar
    Satarken haber ver tedbirimizi alalım!

4.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Satarken haber ver tedbirimizi alalım!
    eyvallah hocam milyarlık tahtada bizimki devede kulak bile değil ama ben çok aç gözlü olmadan butun halka arzlarda %10 kar bıraktığında genelde realize ederim en son canteyi ilk gun %10 karla sattım benden alanda kazansın.

5.  Alıntı Originally Posted by trakyalı Yazıyı Oku
    😂🤣😂🤣
    ZAGOR güzel, çok güzel bir isim bulmuşsunuz...
    Çocukluğumuzun çizgi roman kahramanı Sayın Trakyalı..

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    halkb yede hulk derlerdi fos çıktı yeşil dev
    bu abaltalı ilah zagor tenyanın sonu hulk gibi olmasında
    Ya Zagor ya da adamı Çiko gibi hantal, şişik oluruz Başkan.

7.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    eyvallah hocam milyarlık tahtada bizimki devede kulak bile değil ama ben çok aç gözlü olmadan butun halka arzlarda %10 kar bıraktığında genelde realize ederim en son canteyi ilk gun %10 karla sattım benden alanda kazansın.
    Eyvallah. Cante'yi bugün verdim ben. Çıtayı yükseltelim sayın orca. En kötü ihtimal 33 gün sonra 3 bin küsur alır çıkarsınız. İskonto miktarına kadar (2,14) bekleyelim en azından. Tabii tavsiye değildir, sorumluluk kabul edilmez.

8.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Eyvallah. Cante'yi bugün verdim ben. Çıtayı yükseltelim sayın orca. En kötü ihtimal 33 gün sonra 3 bin küsur alır çıkarsınız. İskonto miktarına kadar (2,14) bekleyelim en azından. Tabii tavsiye değildir, sorumluluk kabul edilmez.
    valla hocam pek iskonto oranına güven olmaz konu matemetikse 2+2 = 4 etmez muhasebeci siz kaç etmesini istersiniz diye sorar o yüzden fazla aç gözlü olmamalı nacizane 15 senelik borsa hayatımda öğrendiğim en birinci ders budur. zira kaç kez batıp kaç kez çıktım sayısını unuttum.
    Son düzenleme : orca1001; 03-05-2021 saat: 21:47.

Sayfa 16/73 İlkİlk ... 614151617182666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •