Sayfa 30/73 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon
Arama sonucu : 578 madde; 233 - 240 arası.

Konu: ZRGYO Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by beyazcocuk Yazıyı Oku
    1.61 den satışa yazılıp satılmayan lotlar. 1.63 ten geri alim kapsaminda kalıyor mu? Yoksa siz satışa koydunuz artık geri alim olmaz mı deniyor
    Geri Alım Taahhüdü
    Halka arz teşviki olarak “Geri Alım Taahhüdü” sunulmaktadır. Halka arzdan Ziraat GYO payı alan tüm yatırımcıların, payların borsada işlem görmeye başlamasından itibaren 33 gün (takvim günü) boyunca paylarını aralıksız ellerinde tutmaları ve elde tutma süresinin sonunda talep etmeleri halinde, sahip oldukları payların tamamını T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’ne 1,63 TL fiyat üzerinden geri satma hakları bulunmaktadır. Geri Alıma hak kazanan yatırımcıların belirlenmesinde MKK kayıtları baz alınacaktır.

2.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    biz ancak 33 gün sonra kazanacagız durum anlaşıldı arkadaşlar boşuna hayallere kapılamayın.
    33+3+1+1+1= 39 gün
    33 gün bekleme, 3 gün başvuru, 1 gün M K K raporu, 1 gün pay takası, 1 gün para takası. +2 var mı, yok mu; onu anlayamadım.

3.  Alıntı Originally Posted by beyazcocuk Yazıyı Oku
    1.61 den satışa yazılıp satılmayan lotlar. 1.63 ten geri alim kapsaminda kalıyor mu? Yoksa siz satışa koydunuz artık geri alim olmaz mı deniyor
    satışa koymanız veya bir kısmını satmanızda önemli değil kalan kısımın iadesini isteyebilirsiniz. sadece halka arzdan aldığınız lotlar için iade söz konusu yani bu gün veya sonrasında aldığınız lotların iadesini yapamazsınız.

4.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    33+3+1+1+1= 39 gün
    33 gün bekleme, 3 gün başvuru, 1 gün M K K raporu, 1 gün pay takası, 1 gün para takası. +2 var mı, yok mu; onu anlayamadım.
    evet malesef süre uzayacak anlaşılan. bugunku 100 kusur milyon lotun yarısını ziraat yine kendi aldı aksi takdirde tahtayı tutamıyacaktı ilk günden aydem gibi olurduk bakalım yarın alımlarına devam edecekmi.

5.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    evet malesef süre uzayacak anlaşılan. bugunku 100 kusur milyon lotun yarısını ziraat yine kendi aldı aksi takdirde tahtayı tutamıyacaktı ilk günden aydem gibi olurduk bakalım yarın alımlarına devam edecekmi.
    Bana pek mantıklı gelmiyor. Yani millet para bağlayıp, hafta sonu dahil 5-6 gün bekleyip bugün de aldığı fiyatın altında niye satmak istesin ki? Planları neyse izleyeceğiz, yapacak bir şey yok. Ben bir iki işlem günü içinde yüzde 7'ye kadar satış şansı vereceklerini düşünüyorum. Ardından dalgalı seyir izleyecektir.

6.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Bana pek mantıklı gelmiyor. Yani millet para bağlayıp, hafta sonu dahil 5-6 gün bekleyip bugün de aldığı fiyatın altında niye satmak istesin ki? Planları neyse izleyeceğiz, yapacak bir şey yok. Ben bir iki işlem günü içinde yüzde 7'ye kadar satış şansı vereceklerini düşünüyorum. Ardından dalgalı seyir izleyecektir.
    www.paramedya.com.tr
    Borsada son ayların en büyük halka arzından biri olan Ziraat GYO bugün ilk işlemini gördü. Hisse senedi en yüksek 1.61 görürken, en düşük ise halka arz fiyatının bir kademe altı olan 1.59'u gördü. Ziraat Yatırım hisseye destek alımları girdi. Seans boyunca tek fiyat olan 1.60'dan yaklaşık 50 milyon lot satın aldı. Hisse senedinde satıcı tarafı karışık olurken, Ziraat Yatırım neredeyse tek alıcı konumundaydı.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,413
    tavan tavan para mı dağıtıyorlar burda

izleyelim bakalım

8.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    tavan tavan para mı dağıtıyorlar burda

izleyelim bakalım
    Tavan göremedik.