Sayfa 8/73 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon
Arama sonucu : 578 madde; 57 - 64 arası.

Konu: ZRGYO Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. unutmayın, kar zararın ortağıymış
    sabır, sabır, sabır...

2. bireyseller üst sınırdan aldılar, diger kurumsal ve yüklü alım yapanlar ise daha aşağılardan pazarlık usulu aldılar, sonuç ise bireyseller ZARAR da, diğerleri ise KARDA ve satışta
    sabır, sabır, sabır...

3. ziraat yatırım üzerinden emir veriyorum. alındı yazısı çıktıktan sonra işlem listesinde gözükmüyor. 4 kere tekrarladım. şimdi dört kere mi talep ettik acaba
    yatırım tavsiyesi değildir

4. bu saaten sonra heleki böyle büyük montanlı bir arza girmek için yürek yemiş olmak lazım ben son halka arzlardan sonra asla bu arza girmem ilk işlem günü %1000 eksi açacağı aşikar bile bile lades demek olur parayı sokaktan toplamıyoruz

5. Geri alım tahhatu yokmu niye kaygilaniyorsunuz

6. halka arz sözleşmesini okumadan "ben almam " demek çok absürt bir durum, almassan alma zorla değil, zaten bu kafada olanlar almasınlar, burası BİST , hiç bir senet için aşağı ve yukarı fiyat hareketleri garantisi yoktur. önce bunu ögreneceksiniz, sonrada sözleşmeyi okumayı öğreneceksiniz, ezbere yazıp çizmeyeceksiniz, hiç bir kişiyide olumlu veya olumsuz anlamda etkilemeyi AMAÇ edinmeyeceksiniz. NOKTA...
    sabır, sabır, sabır...

7. Geri alım taahhüdü varmış,aldığım fiyattan geri vereceksem niye aldım ki.bio ve aydem de hisse alım taaahhüdü vardı millet ona güvendi ama hisseyi geri aşalardan alıyorlar , yukselince satar ordan da kazanır, ohh suyundan da koy

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by patron10 Yazıyı Oku
    Geri alım tahhatu yokmu niye kaygilaniyorsunuz
    hocam 33 gün boyunca paranı bu hisseye baglayana kadar okadar çok al-sat yapıp kar edebileceğin hisseleri kaçırısınki attığın taş ürküttüğün kurbağaya değmez. 2 gündür bioeni 18 tl den satmaya çalışıyorum nafile patronun lotları robotlar ilk 15 sn de satılıyor bize sıra gelmiyor bile
    Son düzenleme : orca1001; 29-04-2021 saat: 18:43.

Sayfa 8/73 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •