Sayfa 63/73 İlkİlk ... 13536162636465 ... SonSon
Arama sonucu : 578 madde; 497 - 504 arası.

Konu: ZRGYO Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Bu mecrada herşekilde pişman olabilirsin ..sattığın için de satmadığın içinde

ucu açık

Kesinlikle doğru tespit ama bir gerçek var ki halka arzlar eskisi gibi asla kazandırmıyor hele Devlet destekli bir kağıt ise maalesef böyle

2. 26 milyon lotun 16 milyonu 1,62; 9 milyonu 1,63'ten işlem görmüş.

3. Banka harici diğer kişilerdeki hisse miktarı %5'e düştü.

4. İade edenler 1,63’den paralarını aldılar.
    Benim gibi iade etmeyip bekleyenler an itibariyle 1,60 olduğu için zarardalar.

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    İade edenler 1,63’den paralarını aldılar.
    Benim gibi iade etmeyip bekleyenler an itibariyle 1,60 olduğu için zarardalar.
    Kurbağa deneyinde olduğu gibi yavaş yavaş haşlanacağız galiba. Bugün 1,61'den bile almamış. Satılan malın yüzde 90'ı 1,60'tan. Şimdilik iyi tarafı düşmemesi. Ziraat satmaya başlarsa durum vahim. Devam...

Gördüğüm kadarıyla halka arzın ilk günlerindeki gibi 1.60-1.61 seviyesine inmiş, gene alıcı 1.61 den cımbızla alıyor, bu sefer tahta yapıcı Ziraat Yatırım trader olmuş! 1.64 den sattığıma sevindirdi beni, sanırım satamayanlar hayal kırıklığı içerisinde yatırımcı olmuşlar gibi ama bu durum uzun sürmez umarım!
    ZRGYO günlük

ZRGYO kademe

ZRGYO ilk günün ardından ikinci kere 1.59 kademesine değdirmiş!

Sizlerin tavan tavan gidecek hissesi ZRGYO bugün de 1.59 a degdirmiş ama bu sefer kalıcı olacak gibi duruyor! önceden Ziraat Yatırım anında 1.60 kademesini çekerdi bu sefer 1.2 milyon lot bekliyor!

Sayfa 63/73 İlkİlk ... 13536162636465 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •