Sayfa 68/73 İlkİlk ... 18586667686970 ... SonSon
Arama sonucu : 578 madde; 537 - 544 arası.

Konu: ZRGYO Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,050
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,743
    Şöyle bir görüş var.
    24.30 den itibaren
    https://www.youtube.com/watch?v=Ge0gzueeabg

3. kımse yokmu bu hissede kımse yazmamıs forumda aylardır .. forum sayfasımı degıstı yoksa

4. Kimse yok finans merkezi kuleleri yükseliyor. Devreye alındığında çok farkli bir hikaye bizi bekler.

Temettü dağıtım politikaları hoşuma gidiyor. Bedelsiz verirseler çok makbule gececektie. düşse de eklesem diye düşünüyorum hadi bakalım görelim...

Ytd.

5. https://www.ziraatgyo.com.tr/tr/k%C3...tim-politikasi

Şirketimiz kâr dağıtımında, Kurumsal Yönetim İlkeleri’ne uygun olarak pay sahipleri ve Şirket menfaatleri arasında dengeli ve tutarlı bir politika izlenme hedefiyle, orta ve uzun vadeli Şirket stratejimiz, yatırım ve finansman politikaları, sürdürülebilir büyüme hızı, kârlılık ve nakit durumu dikkate alınmak suretiyle 2021-2022 yıllarına ilişkin dağıtılabilir kârın en az %10’unun, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Ziraat Kuleleri Projesi’nin tamamlanmasını takiben 2023 yılı ve sonraki yıllarda da dağıtılabilir kârın en az %30’unun bedelsiz hisse senedi şeklinde veya nakit olarak dağıtılmasının Genel Kurul'a teklif edilmesi esasına dayalı bir kâr dağıtım politikası benimsemiştir.

Ytd.

6. kulısler kaynıyor..yuzde bır altı kredıden bahsedılıyor..olursa ne olur ona bakmak gerek...!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. İfm yi gittim gördüm dün... Hummalı bir çalışma vardı hatta çevre düzenlemesi yapılıyordu. Bina içerisinde ışıklar yanıyordu, tahmin ettiğimden daha ileri seviyedeydi inşaat. Çevredeki bazı binalarda dış cephe işleri hala devam ediyor. ifm devreye girdiğinde ve bedelsiz temettü dagitildiginda çok farklı olacaktır... GYO hissesi için fk ve pd/dd ehhhh işte olsa da şu an için aylık belli bir miktar da toplamaya devam ediyorum...

Ülkede bir sorun yaşanmaz ise 10 sene sonra çok iyi bir yatırım yapmışım diyeceğimi ümit ediyorum...

Ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by muhabbet Yazıyı Oku
    İfm yi gittim gördüm dün... Hummalı bir çalışma vardı hatta çevre düzenlemesi yapılıyordu. Bina içerisinde ışıklar yanıyordu, tahmin ettiğimden daha ileri seviyedeydi inşaat. Çevredeki bazı binalarda dış cephe işleri hala devam ediyor. ifm devreye girdiğinde ve bedelsiz temettü dagitildiginda çok farklı olacaktır... GYO hissesi için fk ve pd/dd ehhhh işte olsa da şu an için aylık belli bir miktar da toplamaya devam ediyorum...

Ülkede bir sorun yaşanmaz ise 10 sene sonra çok iyi bir yatırım yapmışım diyeceğimi ümit ediyorum...

Ytd.
    Halka arzdan beri bekliyorum.
    Üzerine biraz daha eklemiştim. 1,61 maliyet ile beklemedeyim.
    Sermaye iyi, kâr güzel temettü vermesi gerekir.

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

Sayfa 68/73 İlkİlk ... 18586667686970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •