Sayfa 43/73 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon
Arama sonucu : 578 madde; 337 - 344 arası.

Konu: ZRGYO Ziraat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Alıntı Originally Posted by geo Yazıyı Oku
    EKGYO mağrudu olarak yazıyorum bulaşmayın paranızı bağladıysanız kestirmeden kaçın koklatmazlar...bakıyorumda ekgyo
    hareketleri görüyorum.
    inanmayan ekgyo ya baksın 10 senedir şirket 8 misli büyüdü ama nedense fiatı hala halka arz fiatında..paranızı boş verin bide sıhhatinizden olursunuz.

yönetim desen hisse alımı kararı cıkardı nedense kullanmadı...(sanki babasının parasını kullanıyor ) yeniden hisse alım kararı cıkardı inandıkmı ..tabiki hayır...

onun için diyorum en dandik gyo alın ama devletin gayrimenkulüne bulaşmayın...yönetimler ky düzücü..

mesela 10 sene önce 200000 ne daire alıyorduk..o zaman bağladığı para pul oldu boş verin daireyi bağladığı paraya gelse satıp kaçacam

ONUN İÇİN BULAŞMAYIN...beni uyaran olmadı ben uyarayım dedim.
    Ben 3 tavan yapmadan gitmem
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    61’e yazıp sıraya girersiniz. Gider mi bilinmez?
    Gitmedi valla 😞😞

3.  Alıntı Originally Posted by syes1970 Yazıyı Oku
    Gitmedi valla
    Kararlıysanız bu geceden yazın.
    En azından ön sıralardan yerinizi almış olursunuz.

4. Yok abi ben her gün yazıyorum satılmıyor. Adamlar resmen el koydu paramıza... Paramızla rezil olduk.

Bi de şöle düşünmek lazım yeni arz dan aydem aldım 6.90 dan 8.30 larda şu an...
    polyana
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Kararlıysanız bu geceden yazın.
    En azından ön sıralardan yerinizi almış olursunuz.
    M2003J15SC cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. bırakın 1.61 i 1.60 dan satmak bile kolay olmuyor sıraya giriyorsun belki 2 gün beklediğin oluyor.

6.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    bırakın 1.61 i 1.60 dan satmak bile kolay olmuyor sıraya giriyorsun belki 2 gün beklediğin oluyor.
    1,60-1,61 seviyesinde iken 1,60 fiyattan direkt satılır. Sıraya falan girmezsiniz.
    1,60’dan almak için sırada bekleyenlere aktif fiyattan beklemeden satabilirsiniz.
    1,61’den satayım derseniz işte o zaman sıra beklersiniz.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    1,60-1,61 seviyesinde iken 1,60 fiyattan direkt satılır. Sıraya falan girmezsiniz.
    1,60’dan almak için sırada bekleyenlere aktif fiyattan beklemeden satabilirsiniz.
    1,61’den satayım derseniz işte o zaman sıra beklersiniz.
    Katılıyorum 3 tavan beklemeye devam
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Katılıyorum 3 tavan beklemeye devam
    Her zaman dediğim gibi; birine razıyım.
    Selamlar

Sayfa 43/73 İlkİlk ... 33414243444553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz