Sayfa 825/840 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835 ... SonSon
Arama sonucu : 6718 madde; 6,593 - 6,600 arası.

Konu: ASLAN - Aslan Çimento

1. 35,96 geri alım fiyatı 35,48 ne iş yaa...birleşme onayına kadar bile beklemeye sabırları yok bazılarının zararına veriyolar. 48 den vermeyip 35 den veren var nasıl bir mantık ki bu, aşağıdan alırım diye veren varsa dikkat etsinler bence ....

2. Takibi kolay olsun diye şöyle bişey yaptım
    Bana kalırsa OYAK durduk yere insanlara fazladan Mardin verip para kazandırmaz , fiyatlar dengelenir birleşmeye kadar
    (Birleşme oranı*Mardin = birleşme sonrası fiyat )

3.  Alıntı Originally Posted by ozkanermek80 Yazıyı Oku
    Teşekkürler pehlivan
    Dün fulledigim depoyu bugün biraz kademe kademe boşalttım

Ama yarına daha mermimiz var bakalım kendimizemi yoksa 37 üstünemi sıkacaz
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    1,726
    ya bu birleşme hala nasıl olacak çok merak ediyorum o yüzden aslana girdik aslan bize girdi mardinden çıkarız umarım da mardin birleşme sonundaki fiyatı nasıl olacak kimse onu hesaplayamıyor sanırım yada ben görmedim 1 aslana 7 küsür mardin verecekse mardin birleşme sonu fiyatı burda olması bize yarar mı o ayrı bir tartışma ama mardin kendi başına burda ise birleşmiş fiyat ile 15 tl felan olmaz mı kafan attım yani tüm hisselerin toplam değeri ona yansımaz mı öyle değilse ilerde yansıması olamaz mı ? bir sürü soru var aklımda
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazıdıklarım ön görülerim arkadaş sohbeti varsayımları gibi farztmek gerekir almak satmak size aittir çünki para sizindir ..

5. Hala daha böyle saçma sapan, miskin fiyat hareketleriyle ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum. Ya alır götürürsün artık buradan ya da birleşme hoşuna gitmez salarsın dibine kadar..... Daha ne kadar elinde kalacak tahta..... Birleşmeden sonra bütün dengeler değişir. Gerçi artık Aslan'ın fiyatının da bir anlamı yok benim için. Nasıl olsa maliyetim değişmeyecek. Önemli olan Mardin'in fiyatı ve birleşmeden sonrası. YTD

6. sessiz sedasız beklemeye devam
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7.  Alıntı Originally Posted by PEHLİVAN Yazıyı Oku
    sessiz sedasız beklemeye devam

bu 42.70 deki boşluğu kim dolduracak beyler , yürekli birini arıyoruz

8. Yarın shortcularin işi zormuş ışık ökte diyo, mutsuz olacaklarmış, inşallah aslanda da bugün satanlar,shortcular açıkcilar bilumum bu tipler...mutsuz biz ise mutlu oluruz..yeter artık yani...

Sayfa 825/840 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •