Sayfa 28/1006 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-4

1. Bill Gates, salgının biteceği tarihi söyledi!
    Bill Gates koronavirüs salgınının başlangıcından bu yana farklı fikirlerde ve tahminlerde bulunuyor. Hatta bu yorumlarından dolayı çoğu kez 'komplo teorisyenlerinin' sözlerine konu oldu. Gates en son koronavirüs salgınının ne zaman sonra ereceği hakkında açıklamalarda bulundu.
    26.04.2021 - 09:39 | Son Güncellenme: 26.04.2021 - 09:50| milliyet.com.tr

GATES BU SALGININ DAHA SÜRECEĞİNİ DÜŞÜNÜYOR

Salgınlara yönelik çalışmalarıyla ve ilgisiyle bilinen Gates, özellikle aşı çalışmaları yaptığı vakfın da kurucusu. Covid-19'un 2019 yılının sonunda ortaya çıktığını vurgulayan Gates, 2022 yılında bu seyrin daha iyi hale geleceğinden bahsediyor.

Salgının başından bu yana 150 milyondan fazla insana bulaşan bu virüs, bütün dünyanın 'karantinaya' girmesine neden oldu. Aşılama çalışmaları ise tam gaz devam ediyor ve geçen yıldan bu yana 1 milyar dozu geçti.

Komplo teorilerinin aktörü haline gelen Bill Gates, 2015 yılında yaptığı 'büyük bir salgın olacak' açıklamalarıyla bugünü öngördüğü ve bu salgını başlatan kişilerden birisi olduğu iddiasını ortaya çıkartmıştı.

https://www.milliyet.com.tr/teknoloj...oyledi-6490698

2.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    rüzgar gülü istkbaldeki gülüm 6,05 ten gönderdim. diğer hisselere selam söyledim. kendileri için rezidıt+tık inşaatına başladım.
    ne zaman 4 TL ye gelirlerse rezervasyonları hazırdır.
    Hiç kimseye yüksünmesinler. yeme içme firmadan tam pansiyon + yıldız bakımları sağlanacaktir.
    Tabi canım yeni halka arz olmuş arz fiyat 5,06 olan kağıtta herkes zararına satıp fiyatı 4 liraya düşürürler sırf sayın regal üstat 4 liradan alsın diye

3.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Tabi canım yeni halka arz olmuş arz fiyat 5,06 olan kağıtta herkes zararına satıp fiyatı 4 liraya düşürürler sırf sayın regal üstat 4 liradan alsın diye
    Sn focabeyi halka arzdan ve sonra düşüşten faydalanarak aldım ama çok soluğu yok gibi hissenin iki tane tavan bile yapamadı

4.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Sn focabeyi halka arzdan ve sonra düşüşten faydalanarak aldım ama çok soluğu yok gibi hissenin iki tane tavan bile yapamadı
    TUREX'in üstüne QUA ve MTRKS'te de milletin eline verdiklerinden artık yoğurdu üfleyerek yiyorlar.
    Hiç olmadı 5,10'a koyarım stop önüme bakarım. Gittiği yere kadar. Yapacak bir şey yok.

5.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    TUREX'in üstüne QUA ve MTRKS'te de milletin eline verdiklerinden artık yoğurdu üfleyerek yiyorlar.
    Hiç olmadı 5,10'a koyarım stop önüme bakarım. Gittiği yere kadar. Yapacak bir şey yok.
    Orası öyle. Sn regalin dediği gibi 4 leri de görse şaşırmam

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Fuatim bu veba sana benziyor
    Üstadım kâr zarar yok 240 lira yatırdım 😁😁😁

7.  Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    üstad, bence okuduğunu anlamıyorsun.

ne diyor burada. yarın mı 4 TL olacak diyor. bi da oku bakalım.

"""""rüzgar gülü istkbaldeki gülüm 6,05 ten gönderdim. diğer hisselere selam söyledim. kendileri için rezidıt+tık inşaatına başladım.
    ne zaman 4 TL ye gelirlerse rezervasyonları hazırdır.
    Hiç kimseye yüksünmesinler. yeme içme firmadan tam pansiyon + yıldız bakımları sağlanacaktir."""
    "NE ZAMAN GELİRLERSE" keyword bu.

galiba gwindesin hala.

8. zurnanın tam da ZIRT dediği yerdeyiz 1372 yi sert geçerse yükseliş başlayabilir. herhalde ABD iyi açılacak

Sayfa 28/1006 İlkİlk ... 1826272829303878128528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •