Sayfa 185/1002 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285685 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    XAUUSD Ons Altın

Şu kırmızı okun oradayken, bu burdan döner, akabinde de, herkes burayı kompleks sayıyor ama, bu bütün hareket her dalgası ZZ veya DZZ olan bir diyagonal de olabilir,

Ve bu meret 1500 bandına inecekse, araya 1850 lere uzanan bir üçlü koymalı sonra düşmeli demiştim. Eski gönderilerde şimdi arayamayacağım...

Hülasa bu görüntü oluştu. DXY nin buralardan dönmesi altının yıkılması lazım...

Tersi olursa zaten bambaşka bir dünyadayız işler planlandığı gibi gitmiyor demektir.

Dolayısıyla dikkat edilmeli..Bu son hareket 'şöyle bir impulse çizse bir kere de dişimi kıracağım' dediğim formasyona da benziyor, yani 1850 3, sonra 4 düzeltmesi sonra da 5 gelecek şeklinde....ama sonrası yok..yani bu impulse' dan sonrası nasıl gelecek, zor, dolayısıyla impulse olmaması daha büyük ihtimal, daha çok bir DZZ gibi bu...

Ha impulse ise zaten yine uyanırız..

Dikkat edin...demedi demeyin sonra YTD

Borsalar realizasyona başladığında onsusd 1400-1500 aralığına gelsin diye bekliyorum ben de. Xagusd için de 20-22 beklentim var. Olursa portföyün %50 sini Altın-Gümüşe, %30 unu borsada long olmak üzere, %50 sini de TL faizine ayıracağım. Şu anda %70 döviz, %5 borsada short olmak üzere %30 TL de duruyorum.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bu arada diğer yerler nasıldı bilmem ama bugün benim mahalle aynen bayram öncesi kalabalıklarını yaşıyordu parklarda tek boş bank yoktupolisler sadece araba yoklaması yapıyordu marketler sokaklar açık dükkanlkar ana baba günüydü
    Cuma günü hacettepe hastanesinden eryamana kadar tüm yollar doluydu. Sadece İstanbul yolunda göstermelik bir kontrol noktası vardı. Onlar da kamyon, kamyonet, dolmuş durduruyorlardı. otomobillere yol veriyorlardı.

3. Perşembe akşam saat 17 den sonra koskoca hacettepe kampüsünde sadece girişteki pastane açıktı. hastane katlarında otomat su - kahve- çay makinaları bile yok. Hastalar ve yakınları bir şişe su için tek açık olan pastane bozuntusuna 2,5 tl. ( 0,5 lt ) ödemek zorundaydı. kağıt bardakta çay 5 tl. Sağlıkta çağ atlamışız. Soyguna devam.

4. TEB bankamatiğine kaptırdığım 5 bin tl. bugün öğlen hesabıma geçti. Perşembe den Salıya ancak bankamatiğin hesabını yapabilmişler. Buna da şükür, ya bir de öyle bir para bulunamadı deselerdi . Bir bardak soğuk su içerdik.

5.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Borsalar realizasyona başladığında onsusd 1400-1500 aralığına gelsin diye bekliyorum ben de. Xagusd için de 20-22 beklentim var. Olursa portföyün %50 sini Altın-Gümüşe, %30 unu borsada long olmak üzere, %50 sini de TL faizine ayıracağım. Şu anda %70 döviz, %5 borsada short olmak üzere %30 TL de duruyorum.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Aslında ben DXY bu kadar sarkmaz, US10Y 1,4X lara düzeltir bu hareket de altında, o şekilde senkronize olur diye bekliyordum, DXY şaşırttı, fazla sarktı..Şimdi de US10Y yi kollamak lazım, sayımı çok flu, sayılamıyor, düzeltmesi bitti mi kompleks mi ilerliyor belli değil..

Yani, DXY döner ama yavaş kalkarsa, o esnada tam kalkamadan US10Y mesela zigzagsa düzeltmesi ve 1.4x lara sarkarsa, altın sürpriz yapar 1850 kesmez o zaman....daha yukarılara uzanmak ister..

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Bu devirde görevli polis olmak da sıkıntı,neyi,kimi,neye göre kontrol edeceksin? durdurdun,fırına gidiyorum dedi,olmadı market bilemedin kasap,korna çalanı durdursan;takım lig atladı,3-5 araba gezeni durdursan haberin yokmu Kudüs mitingine gidiyoruz derse...
    Parkta oturanları evine yollamalı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,900
    N'olucak bu Fenerin hali?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. BJK şampiyonluğu verdi GS’ye

Sayfa 185/1002 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri