Sayfa 420/1002 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520920 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 3,353 - 3,360 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. İlk günah meselesi

Kiramen Katibin rüşvet kabul eder mi, hayır bu günahı da bize kilitlemesinler.

2. https://eksisozluk.com/entry/124325144

Tam borsa işine ısındım böyle şeyler okuyorum tadım kaçıyor.

Yok ben bu ara borsadan tırsarım,son gene bir sefer yapayım dedim,ufak çaplı operasyondan pata çıkana kadar göbeğim çatladı.Gerek yok adrenaline,yolumuzu çizmişiz altında gümüşte beklemeye devam.Biden erdoğan görüşmesi bence palavra,o görüşme sonu peker reisle bir helalleşir borsada sen sağ biz selamet oluruz.Bu ara atraksiyon zamanı değil.

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yok ben bu ara borsadan tırsarım,son gene bir sefer yapayım dedim,ufak çaplı operasyondan pata çıkana kadar göbeğim çatladı.Gerek yok adrenaline,yolumuzu çizmişiz altında gümüşte beklemeye devam.Biden erdoğan görüşmesi bence palavra,o görüşme sonu peker reisle bir helalleşir borsada sen sağ biz selamet oluruz.Bu ara atraksiyon zamanı değil.
    Ben de öyle diyordum da temettü bağımlısı oldum galiba. Şimdi yerli yabancı temettü verimi yüksek şirketleri koyalıyorum habire

Fiziksel metali azalttım bir süreliğine. Önümdeki 1 sene yer/yab çoğunluk borsa takılacağım bakalım sonuç ne olacak.

5.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Evet ben de baktım, şehir efsanesi, Hubble bile nokta kadar görüyor anladığım...o da ultaviyole ışıkla..

Bahsettiğim NASA uydusunun fotoğrafları, sanki teleskop görüntüsü gibi verilmiş bir çok sitede, NASA bile teleskop görüntüleriyle uydu fotolarını harmanlayarak sunmuş, küçük yazılarda var aslında açıklaması da, gözden kaçacak tarzda...

Neyse, uydu fotoları toplu halde, aya inen bütün Apollo' lar...kapatalım konuyu yoksa zılgıt yiyeceğiz Sn Reha Kaya' dan..

https://www.flickr.com/photos/47833278@N02/17229073722/
    Aydaki alet edevat herkes tarafından teleskop ile değil de sadece NASA'nın çektiği görüntüler ile doğrulanabiliyorsa o iş gene yatar.

Konuyu kapatmıştım ama bu gelişmeyi görmezden gelemedim.

Ziraat bankasına demirören 750 milyon dolarlık krediyi ödememiş.Ne anapara ne faiz kesik atmış.Ondan sonra bizim bankalar ucuz şu bu.Yahu bu kredi bankanın bilançosunda aktif batık falan diye muamele görmemiş,görse medya kuruluşları aleyhine hacizdi şuydu buydu işlem yapılırdı duyardık.Bankalar bu durumda ,bizim borsa bankalarla giden bir borsa gavur yok,e nasıl olacak bu işler.Arada halkbank topiğine bakıyorum hep yuh artık bu fiyatdan bu rasyolarla halkbank mı olur şu bu.Hep aklıma trump ın bir anekdotu geliyor.Trump bir ara batıyor dünyanın borcu var şirketleri batığa gidiyor batık kredileri borçları ayyuka çıkmış.Yolda giderken yanındaki arkadaşına yolda yerde yatan bir evsizi gösteriyor,biliyormusun bu adam benden daha zengin,en azından borcu yok diyor.

7. Bankaların kaderi bu. O yüzden hiç bulaşmam. Devlet, merkez bankaları, özel şirketler ve hatta zaman zaman vatandaş. Hepsi bankaya takıp kaçmanın derdinde.

Bankalar kar etmesin diye herkes elinden geleni yapıyor.

ytd

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bankaların kaderi bu. O yüzden hiç bulaşmam. Devlet, merkez bankaları, özel şirketler ve hatta zaman zaman vatandaş. Hepsi bankaya takıp kaçmanın derdinde.

Bankalar kar etmesin diye herkes elinden geleni yapıyor.

ytd
    Vatandaşın bankaya yatırdığı dövizler sadece kayıt tan ibarettir.!!
    Gerçekte bankaların döviz varlığı yoktur.!!
    Kayıtlı döviz borcu vardır.!!
    Buharlaşan milyarlarca dolar vatandaşın dövizleridir.!!
    Tüpçünün 750 milyon dolar kredisi gibi.!!!
    Vatandaşın dövizi yastık altında güvendedir.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 420/1002 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •