Sayfa 435/1002 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535935 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 3,473 - 3,480 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Sn. Ressam görünmüyor sanırım dolaresleri yüklüyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,393
     Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    8.28 oldu

Dolarcılar battı MUTLUMUSUNUZ
    Gördüm 8.33 yaptılar,8 dip yapar diyenler var,tamamda içeriye para girişi yok,anlamadım ben bu işten,bizde isteriz düşmesini,ama bu bana şüpheli geldi,acaba kirli çıkılarmı ortaya çıktı,mesela 128'den çarpılanlar vs

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,393
     Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    Olabilir bu aralar yükleme zamanları

4. sözlere karşılık önden yüklemeli dolar indirimi yapılıyor.görüşme sonrası son indirim uygulanır.sonra gerçeklerle hareket ederiz.sözler tam uyumlu değilse son indirim de olmaz.ülke gerçekleri belli.3 ay sonra buraya dolar yağmış olarak göreceğimizi sanmıyorum.ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Gördüm 8.33 yaptılar,8 dip yapar diyenler var,tamamda içeriye para girişi yok,anlamadım ben bu işten,bizde isteriz düşmesini,ama bu bana şüpheli geldi,acaba kirli çıkılarmı ortaya çıktı,mesela 128'den çarpılanlar vs
    tek sebebi s400 aciklamalari sahsen

yillarin ekonomi forumunda ordan cizip burdan cizip surasi destek burasi kostek diyorlar anlamiyorum
    adam 1 faiz diyor 50 kurus artiyor doviz. bi s400 diyolar 40 kurus dusuyor.

artik kabul edin o grafiklerin hicbirisi islemiyor

Beden dilini kullanmayı çok seven Biden'in malum görüşmede hangi parmağı havaya kaldıracağına göre $ da yön tayininin netleşmesini öngörüyoruz.

a-) İşaret parmağı (Akıllı ol)
    b-) Orta parmak (teperim geri kaç)
    c-) Serçe parmak (varmısın bahse)
    d-) Baş parmağın işaret ve orta parmağın arasından fırlaması durumu (El fatiha)

Adsız-1.jpg

7. Yeni gittiği bir şehirde hangi otobüse bineceğini şaşıran genç , duraktaki şeref.izin birine '' Abi kırkkonaklara gider mi '' dediğinde ; şer.fsiz bakar ki otobüs kalabalık , durakta bekleyen de çok '' Yok kardeş bu geçmez sen bundan sonra gelene bineceksin '' der.

genç , teşekkür eder bekler, bekler zaman kaybı yaşar ve gelen otobüs aşırı yüklü olduğundan binemez. Bazı tiplere soru sormak akla zarar oluyor. En iyisi uygulamayı açmak...... Ben kendi uygulamamı kullanıyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Olabilir bu aralar yükleme zamanları
    Ben bazı şeyleri hayatın içinden sohbetlere sıkıştırarak yazıyorum. Aslında çok daha detaylı olup biteni Başkan ( Ayhan başkanı kast ediyorum. Diğer başkanlar alınmasın ) biliyordur, bilmesi gerek. Bilmezse ayıp olur ! Lakin kendisi tatil moduna girmiş olmalı ki şimdi - hiç sizle uğraşamam- havasında.

Şu saatten sonra piyasanın teknikle, temelle işi olmaz. Zaten epeydir yoktu da hepimiz anlam veremiyorduk. SP herkesin gözünü açmış olmalı. Sabah berbere gittim. İlk müşteriyim. Yan esnaf gelmiş sohbet ediyor. Ekonominin çok iyi olduğunu, faizlerin 300 baz puan ineceğini, doların 8- 8,25 lerde takılacağını piyasanın coşacağını felan anlatıyor. 30 yaşlarında dini bütün efendi - saygılı bir genç ! Bana '' Amca emekli misin '' dedi. evet dediğimde '' Dünya size güzel, iki bayramda şahane ikramiye, yattığın yerden maaş...'' diye devam ediyordu ki ; Berbere dur biraz dedim ve koltuktan kalktım, '' sen ne iş yapıyorsun dedim. Saz çalarmış, saz tamiri yaparmış. Bu sabah hesabına 3000 tl. destek ödemesi yatmış ama çok azmış.

Hiç beklemediği şekilde ( aslında ben de kendime inanamadım ) ******i yedi ve koşar adım uzaklaştı.

Sayfa 435/1002 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •