Sayfa 473/1002 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573973 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. Yapmayın arkadaşlar;

Şu sıfıra vurduğunda, almak mümkün değildi, bir fon var dediler, baktık almak mümkün değil dediler..

Sonradan Ziraat Fx enstrümanları arasına girdi...45 dolardan girilse 67 doları garantiydi...Sn Jakonun topiğinde birisi sordu hatta, 67 dolar garanti de, bence 75-80 e gider dedim..

TL den topyekün kurtulup, dolar bazında işlem yapılmadığı sürece, kontrollü erozyona maruzuz...Borsanın durumu ortada, doların uzun vadeli reel değeri ortada, faiz enflasyon verisi ortada...Halüsinasyon abicim TL ile işlem yapmak...Hiç USDTRY de çevirmeyeceksin, sadece dolar ana hesap, hep dolarla alınacak satılacak..Gerisi hikaye..

Kaçtım saygılar

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    DXY çok yakında sinyali verecek demiştim...mübarek atom farı çaktı, tavşan gibi kalakaldık
    Ben biraz daha dolarize oldum şu son düşüşte. Ama hala elde TL var bunu da FDow sayımı iyice netleşsin diye bekletiyorum. Sadece 2 alternatif boğa sayımı kaldı. Düşüncem 5.3.3 bitti, 5.3.4 yapıyoruz. 5.3 zirvesine yakın, kalan TL nin yarısını da dolara gömüp, kalanı ile de borsada shortlara ciddi ek yapacağım.

3.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Grafiklere kafayı gömmüşüz, dünyadan haberimiz yok. HDP İzmir Bürosuna saldırı olmuş saldırgan bir kızı önce rehin almış, sonra öldürüp Whatsapptan da resmini paylaşmış..Provakasyon uyarıları yapılıyor...

Sapıklık düpedüz...Diyarbakır'a götürecen, Ofis Caddesinde salıverecen, alın sizin olsun diyecen..

Şimdi bu cezaevine girecek, kahraman muamelesi görecek, artist artist dolaşacak...Maalesef düzen bu...

Kahramanlar hep öldüler kuş uçmaz kervan geçmez dağ başlarında kimsenin haberi bile olmadan..

Bu sapıklıktır...

Allah rahmet eylesin, umarım daha kötü şeylere evrilmez..
    Bu ülkede yakın geçmişte benzeri olaylar denendi,ekmeğinin derdinde bir kızı öldüren bu şerro, sadad denen lağım çukurunca eğitilmiş diyorlar,iletişim başkanlığı denen kurumun insanların bilgilerine özgürce ulaşabilmesi,tamamen provake amaçlı cinayetler,Libya dan getirilip Türk vatandaşlığı verilmesi düşünülen ne idüğü belirsiz tipler,tünelin ucundaki ışık iyice belirmeye başladı,trenmiş net...

4.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Bu ülkede yakın geçmişte benzeri olaylar denendi,ekmeğinin derdinde bir kızı öldüren bu şerro, sadad denen lağım çukurunca eğitilmiş diyorlar,iletişim başkanlığı denen kurumun insanların bilgilerine özgürce ulaşabilmesi,tamamen provake amaçlı cinayetler,Libya dan getirilip Türk vatandaşlığı verilmesi düşünülen ne idüğü belirsiz tipler,tünelin ucundaki ışık iyice belirmeye başladı,trenmiş net...
    Memleket 1 Mayıs olaylarından bu yana, derin devlet provakasyonlarına karşı tecrübe kazandı. Gelgelelim buna sevinmeli mi oturup ağlamalı mı bilemedim.

SADAT ı fazla gözünde büyütüyor herkes, bi halt olmaz onlardan...
    -------------------------------

USDTRY ne yapmaya çalışıyor. Israrla 5 nci dalgasını uzatmadı, eğer öyle ise 'müdahale ediliyor ise' yine burada bir itki yapmış ardından 1-2 diye düzeltip de yoluna devam edecek de olamaz, yani buna da müdahale edilir...

Bir üçlü aramalı, ardından flat yapıya yönlendirme gayretleri şeklinde bakmalıyız..

Ya burası A-B dedikten sonra üzerine extended 1 şeklinde bir itki konmalı ki bir minik tepe daha gerektirir...

Ya da böyle bir DZZ aramalı...

Ya da biz artık iyice öküz altında buzağı göre göre, öküzü sapık belledik..

Du bakali nolacak...YTD

Misal;

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bu evler bankalara devrolunduğunda banka bunu aktif sermayede ekspertiz değerleme oranında nakitmiş gibi gösterebiliyor, bankada sermaye varmış gibi gözüküyor,bankada o yüzden ağırdan alıyor evleri satmıyor.Halbuki bankalar zorlansa bu evler satılmak zorunda kalınsa ortalık darmaduman olur.
    Sayın Achiles benim açımdan da olay tamda Sayın Hkm in anlattığı gibidir,kendi adıma bulunduğum çevrede bankadan satılık mülkler kesinlikle iskontalı olmadığı gibi satılmadığı süre boyunca birde fiyatına zam geliyor,sistemin her zerresine çomak sokulduğu için normalde bankalarca belirli bir süre zarfında nakte çevrilmesi gereken bu taşınmazlar,ilgili yasada yapılan değişiklikle banka sermayesi olarak görülüyor,bence soru şu;ne zamana kadar bankalar tok satıcı durumunu devam ettirebilir?

Not:değerli başlık müdavimleri,bir gün geriden geliyorum,dün kısa bir tatil yaptım kusura bakmayın...saygılar

6.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Sayın Achiles benim açımdan da olay tamda Sayın Hkm in anlattığı gibidir,kendi adıma bulunduğum çevrede bankadan satılık mülkler kesinlikle iskontalı olmadığı gibi satılmadığı süre boyunca birde fiyatına zam geliyor,sistemin her zerresine çomak sokulduğu için normalde bankalarca belirli bir süre zarfında nakte çevrilmesi gereken bu taşınmazlar,ilgili yasada yapılan değişiklikle banka sermayesi olarak görülüyor,bence soru şu;ne zamana kadar bankalar tok satıcı durumunu devam ettirebilir?
    Aynı şekilde düşünüyoruz Sn Watcher46
    -----------------------------------------

Bu da extended 1 li zigzag..misal yani, zorlama şeyler.

7. Buradan 'Jöleliye' sesleniyorum, okuyordur o buraları...ya da yancısı Hasan..

Bu formasyonu ED şekline yönelttiniz yönelttiniz...Alın size çözüm...

ED eğer patlarsa....hep beraber patlarız, hedeflerden hedef beğenin, misal 3=1.618x1

Nassı ama, rakibe oyun tarif ediyoruz

Sıkıntı büyük...bir damla çok şey değiştirebilir...

Bir süre ara veriyorum, uzaktan izleyelim..selametle dostlar..

Tüm yollar Venezuela.!!!!
    Kral ÇIPLAK.!!!!
    Kralın olduğu yerde kural olmaz.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 473/1002 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •