Sayfa 480/1002 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580980 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

A F A D
    @AFADBaskanlik
    #DEPREM: İstanbul'da saat 15.07'de 3,9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Gelişmeleri takip ediyoruz.
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2. Veysi ye bak, Bahçeşehir kolejinde din kültürü ve ahlak bilgisi hocalığı yapmış , bak sen bizim Veysi ye , şimdi öğrencilerin seni görüp "ulan bize din ahlak anlatan hocaya bak" demez mi ? Ha Veysi , ne olacak şimdi Veysi , Veysi başkasına verir talkimi , kendi yer salkımı , ha Veysi . Walla sana da artık ceza gelebilir, tek ayak üstünde dur bakiiim Veysi , denirse şaşırmam , Senin adın bundan sonra Talkımcı Veysi veya Salkımcı Veysi olsun sen bi bak hangisini begenirsen .Merinos yünü kafalı Veysi.

3.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Veysi ye bak, Bahçeşehir kolejinde din kültürü ve ahlak bilgisi hocalığı yapmış , bak sen bizim Veysi ye , şimdi öğrencilerin seni görüp "ulan bize din ahlak anlatan hocaya bak" demez mi ? Ha Veysi , ne olacak şimdi Veysi , Veysi başkasına verir talkimi , kendi yer salkımı , ha Veysi . Walla sana da artık ceza gelebilir, tek ayak üstünde dur bakiiim Veysi , denirse şaşırmam , Senin adın bundan sonra Talkımcı Veysi veya Salkımcı Veysi olsun sen bi bak hangisini begenirsen .Merinos yünü kafalı Veysi.
    Bu yazı Veysi Kivílcim adındaki bir şahıs için yazılmıştır üstüne alınan kendi bilir ben başkasını kast etmedim.Kesinlikle .

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
     Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Üstad döktürmüş yine (Yatırım tavsiyesi değildir):

Emmi webster mi bu

Yok yok doları düşüren selka

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Ulan madem Fed faiz artıracak, şu doları 7 liraya düşür de iyice dolar topla be arkadaşım. Her aklı biz mi verelim . Hadi hadi. .. 6 liraya düşürsen var ya çok pis dolar toplarsın piyasadan. ...

7. Selka güzel söylüyorsunda
    84 milyon çalışmıyor
    o nüfus.

yunanistanı da nüfusla örnek veriyorsun
    yanlış.
    yaw şunu nüfusa göre değil
    gsmh'yi söyleyerek yapsaydın

Sayfa 480/1002 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız