Sayfa 483/1002 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583983 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 3,857 - 3,864 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Iddialı bir şey yazayım.yakin bir gelecekte akp ye oy vereceğim diyen herkes akabinde bir açıklama yapmak zorunda kalacak.cunku normal şartlarda akp ye oy vermek çok mantıksız bir eylem olacak.mutlaka akabinde özür diler gibi açıklamalar gelecek.bizim halkımız akıllı değildir ama kurnazdır.menfaat biterse olay biter.akp öyle ya da böyle çok kesimin işine gelecek işler yaptı.ama maalesef sistem sürdürülemez olduğundan sonuna geldik.akp aslında bitmiş bir partidir ilk secimde herkes sonuçlara inanamiyacak

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Buyurun moderatörlere sorun, ben hangi yazımı silmişim bugüne dek?
    anlatmak istedigim yazarken silmek.yani KURALLARA uyarak yazmaya calismak.sonra boyle karinca hikayeleri ile anlatmak istedigini ancak anlatabilirsin

E o da reha beyin suçumu bizim yargı sistemimizin sucu mu önü tartışmak lazım sn sugosu.masallah bizde öyle bir yargı var ki bazen kağnı gibi bazen yıldırım gibi.genelde bizim gibilere karşı yıldırım gibi hızlıdır.

.biz burdayiz hep bu topraklarda yaşayacağız hem de muhalifiz.ben de her yazdigimi hukuki sorun yasarmiyim diye kontrol ederek yazıyorum.iktidar lehine yazmak imamogluna sallamak baska muhalif olmak başka olay.

5. yine yazdım yazdım sildim mustafa beye iş çıkmasın bari

6. 4 duvar evin fiatı olmuş 1 milyon orta halli bir araba 250 bin
    ülkenin ortala maaş oranı 5 6 bin
    ikdidarı alkışlayan yüzde 40
    demekki beter olmaya daha çok var

Apo bize verildi.o gazla dsp yüzde 29 oy aldı.ayni dsp bir sonraki veya iki sonraki secimde yüzde 4 e düştü.bir ara anap sonsuza kadar kalacak sanıyorduk.millet papatyalardan falan kusacak hale gelmişti.simdi anap kapandı mı önü bile bilmiyorum.belkide tabela partisi olarak devam ediyordur.akp gitmez sanılıyor ama bence yanlış.ilk secimde gider.nedeni de şimdiye kadar öyle ya da böyle halkın desteği akpnin yanındaydı.o destek giderek azalıyor.halka rağmen iktidarda kalamaz.biz muhaliflerin yanılgısı buydu halkın desteğini hep küçümsuyorduk.simdi de iktidar yanlıların yanılgısı güç sarhoşluğu nedeniyle bu desteğin azalmasını önemsemiyorlar.reis şapkadan tavşan çıkaracak sanıyorlar.sapkada tavşan falan kalmadı gidecekler.

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Iddialı bir şey yazayım.yakin bir gelecekte akp ye oy vereceğim diyen herkes akabinde bir açıklama yapmak zorunda kalacak.cunku normal şartlarda akp ye oy vermek çok mantıksız bir eylem olacak.mutlaka akabinde özür diler gibi açıklamalar gelecek.bizim halkımız akıllı değildir ama kurnazdır.menfaat biterse olay biter.akp öyle ya da böyle çok kesimin işine gelecek işler yaptı.ama maalesef sistem sürdürülemez olduğundan sonuna geldik.akp aslında bitmiş bir partidir ilk secimde herkes sonuçlara inanamiyacak
    Dikkate değer tespitler hocam..
    ytd..

Sayfa 483/1002 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •