Sayfa 5/1002 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bu arada hanım 1. aşıyı olmasına rağmen 2. kez pozitif çıktı pazartesi test yaptırdık negatif çıktı oysa belirtiler o zaman vardı perşembeye kadar belirtiler fazlasıyla artınca 2. testi yaptırdık. pozitif çıktı bu defa. dolayısıyla ailecek full karantinaya alındık 2. defa bende bu defa öksürük boğazda yanma hafif ateş olmasına rağmen testim negatif çıktı. bakalım karantinanın bittiği güne kadar pozitif olmazsam ayın 4 ünde 2. aşı randevum var
    geçmiş olsun başkan. evde sürekli yarasa mı yiyorsunuz ne.. hafif atlatırsınız inşallah.

2.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Ayhan abim geçmiş olsun. Bende 2. Kez corona oldum şimdi karantinadayım. 15 gün sonra aşı olacaktım şansa bak artık 6 ay daha bekle.
    size de geçmiş olsun cevdet bey.

3. ayhan başkan 1.doz aşıyı oldun hemen ertesi covid oldun 2. dozu senin seçimine mi bırakıyorlar yoksan doğrudan off musun..?

Geçen burada dolandırıcı kuyumcu muhabbeti yapmıştık, bakın ne buldum, FETÖ kara parası aklayan bir kuyumcu tüyüyor, herkesin parası bunlardaymış ama kimse şikayetçi olamıyor 50 esnaf hariç...şaka gibi..

Metin kısmı şurada, tabi burada başka bir konudan da bahsetmiş üst tarafında yazının, Damat kendi yok ama full kadro oyunda, haberiniz olsun, o ayrı mevzu tabi, yazının son kısmına bakın;

https://www.cumhuriyet.com.tr/yazarl...kadasi-1829996

Mevzuyu izlemek için;

01:40 dan itibaren

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Ayhan basgana sağlıklı yaşam ve tez şifalar dileyerum..
    Hasta sayıları, ölümler,Testler , aşı ve korona ile ilgili de yazılanlardan , açıklamalardan anlaşılıyor ki, Hepside yalan dolan..
    Dünyayı ve parayı yönetenlerin, Medya ve İlaç şirketlerinin güdümünde,Milletleri-Toplumları oyalamakdan /kandırmaktan başka yaptıkları birşey yok..

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    ayhan başkan 1.doz aşıyı oldun hemen ertesi covid oldun 2. dozu senin seçimine mi bırakıyorlar yoksan doğrudan off musun..?
    direk kapsam dışlına çıkıyorsun yapmıyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    geçmiş olsun başkan. evde sürekli yarasa mı yiyorsunuz ne.. hafif atlatırsınız inşallah.
    odanın birini yarasalara ayırdık arada çekip bi tane alıyoruz akşamları çorbasını içiyoruz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Ayhan abim geçmiş olsun. Bende 2. Kez corona oldum şimdi karantinadayım. 15 gün sonra aşı olacaktım şansa bak artık 6 ay daha bekle.
    aşı olmana gerek yokki aşıda zayıflatılmış virüs veriyorlar bedenine sen sağlamını alıyon cilalı gibi oluyon

Sayfa 5/1002 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •