Sayfa 501/1002 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Heyecan arayanlar için Kipris ta var
    Valla 5000 yıllık enstrumana yatırım yaptık,araştırdıkça kağıt üstünde o enstrumanda yapılan çakallıklar galibin kağıtlarında yok.Maalesef neye yatırım yapsan başka dert.Gene de elde bitcoin olacağına spek kağıdı olacağına altın iyidir diyoruz elden çıkarmıyoruz.

Alın bu linkte sağ altta paper to gold ve paper to silver ratıo ları var.Altının kaç katı kağıt üstünde satılmış orda var.Yahu bu şeytanlık galibin rızanın falan aklına gelmez,bizim spekler patronlar bunların yanında melek melek))))))))))

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla sizin analizinize katılamayacağım,reel efektif döviz kuru açıklanan enflasyona göre hesaplanıyor.Bizde açıklanan enflasyon rakamlarına dayanarak yapılan tüm analizler bence gereksizdir.Bizde enflasyon rakamları palavra o rakamların üstüne analiz falan yapılamaz.
    Geçen sene pandemiden hemen önce amazon globalden shippingi ücretsiz olan bir ürün sipariş ettim. Dolar 5.70 civarı idi o gün, ama sipariş onay sayfasına gelince tl karşılıgı olarak doları 6.11 den işlem yaptı. Yani misal 100 dolar görünen ürüne 570 tl den alacagım diye girdim, 611 tl ye aldım. Sanırım global alışverişlerde hepsinde böyleymiş. Ne alaka anlamadım ama içerdeki döviz kurunu da kabul etmiyorlar. Degilki içerde açıklanan enflasyon yada reel efektif döviz kuru dogru olsun.

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,900
    Bu arkadaş da altın ralliye hazır demiş ama gördüğümüz hep ters yöne ralli maalesef..:

Gold is ready to rally and the Fed and interest rates have nothing to do with it

https://finance.yahoo.com/m/df2b96d4...rally-and.html
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    İlginc bir saat daha önce gormedim , us debt 28 trilyon olmuş 10 yıllık yemeden içmeden biriktirseler ancak veya diyebilirler ki bastım ödedim , hani nerede ??? verdim say .

Kemal Sunal in lokantanın camına ekmek banıp , lokantacinin para istemesi arkasından Kemal Sunal in verdim say , deyip para üstü alması.

Dünyanın bugünkü halini en iyi bizim Kemal abi anlatmış " aldım say , verdim say "

7.  Alıntı Originally Posted by milas01 Yazıyı Oku
    Geçen sene pandemiden hemen önce amazon globalden shippingi ücretsiz olan bir ürün sipariş ettim. Dolar 5.70 civarı idi o gün, ama sipariş onay sayfasına gelince tl karşılıgı olarak doları 6.11 den işlem yaptı. Yani misal 100 dolar görünen ürüne 570 tl den alacagım diye girdim, 611 tl ye aldım. Sanırım global alışverişlerde hepsinde böyleymiş. Ne alaka anlamadım ama içerdeki döviz kurunu da kabul etmiyorlar. Degilki içerde açıklanan enflasyon yada reel efektif döviz kuru dogru olsun.

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sizden farkı alan işlem yaptığınız kredi kart sahibi banka, amazonla ilgisi yok..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,900
    Son olarak OYAK'taki yolsuzluk iddiası da doğru çıkan Sedat Peker için ''Bu mafya babasının lafına mı inanıyorsunuz?'' yazacak 5000 AK-Troll daha piyasaya sürüldü...

http://www.zaytung.com/fotohaberdetay.asp?newsid=393597
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 501/1002 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •