Sayfa 517/1002 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bir gün biri de çıkar şu ekmelettin olayını anlatır.Ben o işi de çok merak ediyorum.Bizde siyaset tiyatro,iktidarı da palavra muhalefeti de ortada bir tiyatro oynanıyor.Herkes birilerinin ona verdiği rolü oynuyor rolü bitince gidiyor.Şu anda akp nin ve reisin zamanı geçti,tüm olaylar gidişat bunu doğruluyor.İmamoğlu yeni başkan, kimse engel olamaz da ,sonuçta çok bir değişiklik olacak mı,emin değilim.Nisbi bir rahatlama olacak,ona da fit olacağız artık, yapacak bir şey yok,bu dünyanın düzeni bu.
    İmamoğlu nün ortaya çıkışı Ekmeleddin den farklı mı , İmamoğlunda Faşist eğilimler görüyorum aynı tanıdığım birinin gençliğine benziyor , güzel konuşuyor doğruları konuşuyor hep haklı , karşısındakilere fırsat vermiyor , işte aynı tanıdığım kişinin gençliği fazlası var azı yok

Ben artık kimse kusura bakmasın 2 tane ilimiz var her partinin üst kademesinde bu 2 ilden adamlar hepsi amca çocukları , teyze çocuklari yeter artık yaw bırakın biraz milleti kendine .....

Dayreyi aldum , dayreyi verrdum ,3 dayre ver 1 arsa al dayre arsa dayre , dayre .....
    Hay sizin dayrenize de arsaniza da selam olsun ....

Tabii şaka yapayrum hehehehh kime oy verelim hehheheh ,ya Tursuna vereceğuk ya Temele , hehhehhhhehhh
    .......

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,657
    Kurt kışı geçirir yediği ayazı unutmaz. O ayaz yıllardır sürdü. Artık kurdun zamanı geldi. İmamoglu güler yüzlü vs ama tersi çok pis bir adam fakat kendine hakim olma konusunda da çok çok iyi adam. Artık iktidarı kaybeden g.tü kaybeder. Siyaset sahnesinden silinerek gider.

Eko imamoglu o topu aldıgında ilk dönem büyük yargılamalarla geçecek. O adama laz müteahhit gözüyle bakmayın. Önümüzdeki en az 20 yıla damgasını vuracaktır.

3. Kurdun dişine kan değdi keh keh keh

4. Hersey serbest nargike hariç ...... nargilenin suçu ne acaba merak ettim....
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İçişleri bakanlığı : Kovid-19 tedbirleri kapsamında faaliyetlerine ara veren tüm iş yerleri ile sinemalar 1 Temmuz'dan itibaren tekrar açılacak.

İçişleri bakanlığı : Tüm iş yerleri 1 Temmuz'dan itibaren, ruhsatlarındaki faaliyet konusuna göre belirlenmiş açılış-kapanış saatleri arasında hizmet verebilecek.

İçişleri bakanlığı : Yeme-içme yerlerinin açık/kapalı alanlarında aynı anda bulunabilecek kişi sayısı 1 Temmuz'dan itibaren kısıtlanmayacak.

İçişleri bakanlığı : Nikah/düğün merasimlerinde, kapalı yerler için uygulanan Kovid-19 önlemleri dışında, katılımcı sınırlamasına gidilmeyecek, yiyecek içecek ikramı yapılabilecek.

İçişleri bakanlığı : Konser, festival, gençlik kampı gibi etkinliklere, belirlenen esaslara uyulması kaydıyla 1 Temmuz'dan itibaren izin verilecek.

İçişleri bakanlığı : Kahvehane, kıraathane gibi iş yerlerinde oyun oynatılmasına dair kısıtlamalar 1 Temmuz'dan itibaren sona erecek.

İçişleri bakanlığı : Park, bahçe, kamp, piknik/mesire alanı gibi yerlerde Kovid-19'la mücadele kapsamında uygulanan kısıtlamalar 1 Temmuz'dan itibaren kaldırılacak.

İçişleri bakanlığı : Faaliyet konusu "nargile salonu/kafesi" olan iş yerlerinin faaliyetlerine verilen ara yeni karar alınıncaya kadar devam edecek, hiçbir iş yerinde nargile servisi yapılamayacak.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
    -> Büyübaşları ihalelerle, küçükbaşları çift maaşla beslenen AK Yiyiciler, Türkiye'de hayat pahalılığı olduğuna bugün de ikna edilemedi...
    -> Diğer büyük kamu ihalelerinde olduğu gibi Kanal İstanbul'da da hazineyi dolar üzerinden borçlandırıp anlaşmazlıklarda Londra mahkemelerini yetkili kıldığını ''söke söke alırlar'' diye övünerek anlatan Erdoğan, yine en yerli yine en milli...
    -> FİFA, AKP döneminde Katar sömürgesi haline gelen Türkiye'nin 2022 Dünya Kupasına ev sahibi kontenjanından direkt katılacağını açıkladı...

Erdoğan: ''Kimse kusura bakmasın, benim tüyü bitmemiş müteahhitimin hakkını 84 milyona yedirmeyiz...''

http://www.zaytung.com/fotohaberdetay.asp?newsid=393744
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    Kurt kışı geçirir yediği ayazı unutmaz. O ayaz yıllardır sürdü. Artık kurdun zamanı geldi. İmamoglu güler yüzlü vs ama tersi çok pis bir adam fakat kendine hakim olma konusunda da çok çok iyi adam. Artık iktidarı kaybeden g.tü kaybeder. Siyaset sahnesinden silinerek gider.

Eko imamoglu o topu aldıgında ilk dönem büyük yargılamalarla geçecek. O adama laz müteahhit gözüyle bakmayın. Önümüzdeki en az 20 yıla damgasını vuracaktır.
    O Adam laz müteahhit in hası , koftecilik müteahhit lik belediye başkanlığı sarmadigi yer , anavatan , CHP , dolaş dur şimdi duruma göre demokrat oynuyor , zamanı gelince anlarsınız.

Keşke bu durumlarda haksız çiksam , deselerki " ulan her dediğin yanlış çıkıyor , paranoyak herifisin senin lafinla kuyuya inilmez" ,

Bu konuda samimiyim keşke böyle olsa ama olmayacak çok net .

Ne farkederki mansurda eski mhp li .normalde bana ters ama başkan olsa kötü mü olur asla olmaz bana kalsa o olsun da isterim.ama ımamoglunu yapacaklar gibime geliyor.parti işleri anlamsız yeri geliyor herkes herkesle koalisyon yapıyor zaten.

Imamoğlu istanbul büyükşehiri iyi yönetti.zaten oraya koydukları adamı çok önemli yerlere hazırlıyorlar demektir.zaten ne desek boş rte nin karşısına şu anda kimi koysalar millet o kadar bıkmış ki oy verir.pek aday da önemli degil

Sayfa 517/1002 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •