Sayfa 634/1002 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 5,065 - 5,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Uleyn;Toktorundan Çöpçüsüne kadar herkes aşı mevzusunu konuşuyor da,Hiç kimse de çıkıp demiyor ki; Üzümün çöpüyle,Armudun sapıyla,Karpuzun çekirdeği ile oynamayalım,İnsanlara sağlıklı doğal ürünler yedirelim ki Hastalıklar ve Hastalar olmasın...
    Sen,Arabayı taşın Çamurun içine sür,Ondan sonra da yok efendim halat laazım,Yok zencir takmak lazım,yok şöyle olur,yok böyle yapmak gerekir falan filan kafa ütüle dur,Arabayı kurtaracağım diye uğraş dur....
    Dünyada en yaygın ölüm sebebi kalp damar hastalıkları, ikinci ise kanser diye duymuştum.
    İnsanların iyiliğini isteyen tüm dünya devletleri, hükümetleri, sağlık bakanlıkları, dünya sağlık örgütü falan filan neden NBŞ, monosodyum glutamat, palm yağı, margarin gibi şeylere engel olmuyor diye derin düşünceler içerisindeyim.

Hayır hayır şüphecilikten vazgeçelim, komplo teorilerine aldanmayalım. Onlar bizim sağlığımızı düşünen ve iyiliğimizi isteyen melek gibi kurumlar.
    Onlar karşı çıkmadığına göre NBŞ, palm yağı, monosodyum glutamat ve margarin zararlı değildir, yemeye devam edelim.
    Hem bunlar kalp damar hastalıkları ve kanser yapsa bile modern tıp nasıl olsa bizi tedavi eder, kuruntu yapmaya hiç gerek yok.
    Son düzenleme : djoz; 28-07-2021 saat: 18:26.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

Plak aşıda takıldı kaldı, bu sıcakta da ılık bir şeylerden bahsedilmez, bari serin bir konu bulun.

Örneğin.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Sayın Djoz,sizi emlak başlılığın da da takip ederim mantıklı görüşleriniz için ,aşı konusuna gelecek olursak; aşı olup gevşeyenler için söylediğiniz tüm sözlere katılmakla birlikte bence toplumsal hayata devam edliyorsa aşı olmamak bir hak değil başkasının hakkına girmek hatta yaşam hakkına müdahale etmektir,eğer birey;ben dışarı çıkmıyorum,kimseyle etkileşim içinde değilim diyorsa ister aşı olur ister olmaz ama metrobüse biniyorsa,bim e,a-101 e giriyorsa bu kesinlikle yanlıştır,yazımın başın dada belirttiğim gibi ben 2 kez aşı oldum diye maskeyi atmakta aynı derecede sorumsuzluktur,sen hastalığı hafif atlatabilirsin ama tedbirsiz davranışın yüzünden hastalığı kapan biri aynı derecede şanslı olmayabilir...
    Hocam ben negatifim.
    Antikorum da yok. Yani İstanbulun göbeğinde yaşamama rağmen virüsle hiç karşılaşmamış gibiyim.
    Benden hiç kimseye virüs bulaşması mümkün değil. (68 yaşında annemle yaşıyorum, o da negatif)

Fakat toplumda öyle bir algı oluştu ki, sanki aşı olmayanlar ortalıkta gezen birer saatli bomba, hepsi birer virüs kaynağı, hepsi süper bulaştırıcı falan. Dokunduğunuz anda sizi de hasta edecek cüzzamlılar onlar.
    Halbuki yok öyle bir şey.
    Malesef görüyorum ki bu propagandanın biraz etkisinde kalmışsınız.

Aksine, aşılı kişilerin özgüveni bence bulaşmayı daha çok hızlandıracak.
    Ve suçu tabi ki aşısızlara atacaklar.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

4. Açıkcası sadece bu sene okula başlayacak çocuğum yüzünden aşı olduk hanımla. Malum eve getirir diye düşündük.2 senedir zaten korunuyorduk. Şu an ki yan etkilerle 2. Doz tereddütüm var çok ciddi. Çocuğun okul sorunu da olmasaydı yaptırmazdım.bu aşının çünkü en fazla 6 ay içinde yeni versiyonu çıkacağını düşünüyorum

5. reha bey arkadaşlar telefona göndermiş aşı vuran abla görselleri
    forumdaşlar görse koldan değil kabadan fur baaa diye bağırmaya başlar..!!

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Plak aşıda takıldı kaldı, bu sıcakta da ılık bir şeylerden bahsedilmez, bari serin bir konu bulun.

Örneğin.
    Dolar topiğinde can sıkıntısından sınırları zorluyoruz, dolar dışında her şey konuşuluyor.

Ben atayım serin bir konu ortaya;

Acun' un Exxen kanalında yeni bir program var Konuşanlar diye, Survivor'daki yarışmacıları çıkarmışlar ben hiç izlemediğim için bilmiyorum ama popüler tipler..

Çok bir şey söylemeyeceğim, sadece yorumlarınızı alayım

7.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Dünyada en yaygın ölüm sebebi kalp damar hastalıkları, ikinci ise kanser diye duymuştum.
    İnsanların iyiliğini isteyen tüm dünya devletleri, hükümetleri, sağlık bakanlıkları, dünya sağlık örgütü falan filan neden NBŞ, monosodyum glutamat, palm yağı, margarin gibi şeylere engel olmuyor diye derin düşünceler içerisindeyim.

Hayır hayır şüphecilikten vazgeçelim, komplo teorilerine aldanmayalım. Onlar bizim sağlığımızı düşünen ve iyiliğimizi isteyen melek gibi kurumlar.
    Onlar karşı çıkmadığına göre NBŞ, palm yağı, monosodyum glutamat ve margarin zararlı değildir, yemeye devam edelim.
    Hem bunlar kalp damar hastalıkları ve kanser yapsa bile modern tıp nasıl olsa bizi tedavi eder, kuruntu yapmaya hiç gerek yok.
    Dünyada her ürün kalite kalite.

Parasını basarsan ne sodyum glutamat yersin, ne palm yağı.

Bir tarafta bakteri gibi virüs gibi çoğalan insan nüfusu, öbür tarafta bu insanları beslemek üzere üretilen inekler, tavuklar var.

Daha önce bu başlıkta sanıyorum konuşulmuştu tavukların çiftliklerde nasıl gün yüzü görmeden doğdukları noktadan 10 cm ilerleyemeden büyütülüp kesildikleri.

Bu kadar nüfusu başka şekilde doyurmak da mümkün değil. Nüfus azaltılmalı. İdeal olanı doğum kontrolü yaparak, Çin'dekine benzer, ama yasak ile ama özendirme ile yapmaktı ama işler kontrolden çıktı o safha geçildi.

Bundan sonrasını artık aşı mı halleder, yoksa aşısızları virüs mü halleder, yoksa göktaşı mı bilmem.

Bill Gates'in de bu konuda önemli çalışmaları var. Halledecektir diye umuyorum zeki adam zira.

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Örneğin.
    Abi bardağın içinde acur mu muz mu hıyar mı birşey var sanki..

Sayfa 634/1002 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •