Sayfa 662/1002 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 5,289 - 5,296 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    sana ve sugosu 82 ye ne var cok korktum. belcıkalı arkadasının verdiği bilimsel bilgilerdir eminim mantık hataları da. covidi önleyecek carenız yok ama herseyeden şüphe duyuyorsunuz. ee care yoksa ne yapacağız bu illetle yasayacağız. Şimdi ilaç arastırması var desem sidiğimden girer idrarımdan cıkar forum sakinleri.
    IMG_1628.jpg

neyse bu da sana kapak olsun.sen insanlari hic anlamamissin.

bugun asiyi bulan kisi cikip yeni asi uzerinde calisiyoruz diyor,yani bu vuruldugumuz asi gdemekki ozelligini yitirdi.ve bizim ulkemizde hic bir yerde olmayan asilama programi var.

1 hafta cikiyor.covid olanlara asiya gerek yok,daha 10 gun gecmeden isteyenler olsuna donuyor,sonra 2 doz sinovac bu pandeminin tek caresiyken simdi cikip 2 doz sinovac uzerine az biontech az astra yanina da cacik deniyor.pandeminin basindan beri aciklanan seylere ve kisa sure sonra degisen o kurallarin hepsini yazsam 1 saatimi alir.

bu sekilde bir asilama programini sunanlarin da bize dogru kosullarda asi saklama,depolama gibi seyleri duzgun yapmadigina inaniyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    ne biliyim nereye gideceğimzi belli diyince. bian kainatın sırrını heralde çözmüş zanettim.

djoz bile depremde nereye gideceğini biliyor. adamın elinde telsiz varmış
    Hocam benim her durum için bir planım, hatta B palnım C planım vardır.
    Şu forumda kaç kişinin evinde yangın söndürücü vardır diye sorsak, benim gibi 3 kişi daha zor çıkar.

Burada her şeyi bildiğini zanneden tipler bizi "aşı gısırlıh yabiyömüş" diyen cahille bir tutmaya kalıyor.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Hocam benim her durum için bir planım, hatta B palnım C planım vardır.
    Şu forumda kaç kişinin evinde yangın söndürücü vardır diye sorsak, benim gibi 3 kişi daha zor çıkar.

Burada her şeyi bildiğini zanneden tipler bizi "aşı gısırlıh yabiyömüş" diyen cahille bir tutmaya kalıyor.
    yok ben öyle zannedenlerden değil gerçekçi biriyimdir.

mesela deprem oldu ev üstüne çöktü öldün

b planın nedir.

veya c planın var sa

alalım buyur

4. Dinci yobazları bitirdik şimdi bir de bilimci yobazlar başladı. Üniversitede çok gördüm bunlardan. Denizin ortadan ikiye yarıldığına inanan adam öbür yandan bilimsel makale yazıyor. :/ Lafım ortaya, kimsenin üstüne alınmasına gerek yok Alıntı da yapmadım ona göre.

Geride bir yerde radyo programı sunup aşı olmayanlarla dalga geçen birisini yazmıştı birisi ona da çok güldüm.

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Dinci yobazları bitirdik şimdi bir de bilimci yobazlar başladı. Üniversitede çok gördüm bunlardan. Denizin ortadan ikiye yarıldığına inanan adam öbür yandan bilimsel makale yazıyor. :/ Lafım ortaya, kimsenin üstüne alınmasına gerek yok Alıntı da yapmadım ona göre.
    aslında alıntı yapmalısın

yoksa böyle ben yazdım üstüne alınan alınsın gibi oluyor. ama ben alınmadım.

olması gerekni yazdım.

6.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    sana ve sugosu 82 ye ne var cok korktum. belcıkalı arkadasının verdiği bilimsel bilgilerdir eminim mantık hataları da. covidi önleyecek carenız yok ama herseyeden şüphe duyuyorsunuz. ee care yoksa ne yapacağız bu illetle yasayacağız. Şimdi ilaç arastırması var desem sidiğimden girer idrarımdan cıkar forum sakinleri.
    Sidik doçenti gelmiş , kendisi her b...ku biliyor ne de olsa sabah akşam ürik asitle oynuyor , hazreti doçent doktor .

Bu ülkenin en büyük problemi akademik personelin yetersizliği ve salakligi , çok çok az bir kesimi var "yapabilen ", kalanı hep "bilen" her şeyi bilirler , söyledikleriyle 10 adım gidemezsin mesela ekonomi kaç tane ekonomi profesörü ekonomiden anlar , Tansu Türkiye ye başbakan oldu Boğaziçi n de ekonomi profesörü idi krize soktu ülkeyi , diğerleri de üniversitenin maaşı olmasa açlıktan geberirler zira boş bilgi tekrarcilari .Her konuda böyle.

Ancak az sayıda işinin uzmanı gerçek bilim insanlarını tenzih ederim, 1950 lerde sanıyorum bir lise fizik kitabı elime geçmisti bu kitapla transformatör yapımı ayrıntılı anlatılıyordu hem hesap hem bilgi okuyup yaparsın tarzında sonradan egitim sistemimiz çökertildi bu bilen ama yapabilemeyen proflarla doldu

Şimdi bu adamlardan biri de burada kendisi bize her gün uluslararası hakemli dergilerileri okuyup bilim satanları bize satıyor.

Bu serseriler in yüzünden 6 ay millet domatesi hıyarı deterjanla yıkadı yedi ,
    bilgiler yerine otursun bizim serseriler yeniden dünyayı bı anlasinlar gidip aşı olcaz ama aşı olduğu zaman ruhsatsız bı kimyasalı değil .

Ben evimde bile kimseye aşı ol olma zorlamadim demokrasi budur .

Yukarıda yazdıklarım gerçek bilim insanlarını enterese etmez .

Lonest senin nin en kısa superlative olanı için uydurdum , the loneliest olmalıydı doğrusu tabii

7.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku

b planın nedir.

veya c planın var sa

alalım buyur
    Evin üstü çökmez hocam.
    Oturduğum ev muhtemelen semtteki en sağlam evdir.
    Çevremde 150-160 m2 çift daireli sıfır binalarda 12 kolon var. Benim evimde bire bir aynı niteliklere sahip kolon sayısı 85 m2'de 12 adet. bazı kısımlarda iki kolunuzu açtığınızda iki farklı kolona değmeniz mümkün.
    Duvarlar da ytong olduğu için ağırlık avantajı var.
    Temeli de öyle sağlam bir kaya kütlesinin üzerinde ki, iş makineleriyle tam olarak kırılamadı ve temel o kayanın etrafına atıldı.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku

b planın nedir.

veya c planın var sa

alalım buyur
    biraz daha basitleştirip senin içim mantık hatalarını düzeltelim.

deprem oldu..

senin evinin kimbilir neresindeki telsiz 4 kattan 1 ci kata yuvarlandı . ( telsizin üzerinde yatmıyorsan tabiii )

sen o toz dumanı arasında başladın telsizi aramaya.

milyarda bir ihtimal oldu ya telsiz kucağına düştü tamda..

hemdedeprem anında. olmaz ya oldu.. o gün şanslı gömleğini giymişsin.

telsiz çalışacak mı ?

mantıken bana sorarsan depremden sonra enkaz altındayken en yakın boruya tıklatman seni bildiğin tüm abcde planlarndan daha öteye taşır.

depremde telsiz aramak yerine mors alfabesini öğrenip kullanman daha az zahmetli gibi bir olasılık çıkar.

Sayfa 662/1002 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •