Sayfa 902/1002 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 7,209 - 7,216 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. Ahanda iyi bir gelişme, geçen seneki fraktalı takip ediyor görünüyor, biraz yukarıdan da olsa...

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    burası çok önemli
    Batman çok komiksin dostum.
    Esprili insan iyidir.
    Dr.selcuk senin için çok eyü çocuk diyor...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

3. 'Kenan Evren'i yargılayacağız' adlı halk oylamasında, aradan memur sendikalarının kaldırılması meselesini de halletmiştik(aynı pakete eklemişlerdi), sendika mendika hikaye..

Sendika Başkanının Bakanla fısıldaşmaları takılmıştı mikrofonlara, hatırlarsanız, kendileri çalıp kendileri oynuyorlar.

Sağlık Bakanlığı yıllık ölüm verilerini hala TUİK'e vermiyormuş, hangi ölüler vaka, hangileri gerçekten ölü sayılır çözememişler daha..

Para çokomel, para çokomel..çokomel ambalajın içinde git gide küçülüyor yalnız, yakında fındık kadar kalacak..

Bu kira artışlarını yansıtırlar mı acep enflasyona, yoksa Bayburt'taki kira artışları mı esas alınır?

4.  Alıntı Originally Posted by TyphoonTrader Yazıyı Oku
    https://www.tradingview.com/x/ucoQxnnn/

8.45'in altında 8.43'lerde yükselen kısa vadeli trend var, yükselen trende dokunup dönerse yukarı doğru bir atak gelebilir. Eğer o trendi aşağı kırarsa zayıf şekilde 8.38'e doğru gider. Sanmıyorum ki orası tutsun arkası 8.28. Bu sene içinde 4. kez denemiş olacak eğer orada tutunamazsa 8.00 psikolojik destek
    8.45'e geldi tosladı. Londra seansında burada tutunamayan New York seansında hiç tutunamaz. Son zamanlarda hep New York seansı TRY için gevşeme seansı oluyor.
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

5.  Alıntı Originally Posted by TyphoonTrader Yazıyı Oku
    8.45'e geldi tosladı. Londra seansında burada tutunamayan New York seansında hiç tutunamaz. Son zamanlarda hep New York seansı TRY için gevşeme seansı oluyor.
    8.45 cortladı. 8.42 - 8.43 arası tutunamazsa 8.38'e abbas yolcu
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

6. Her kuyumcu sarraf satıyor artık gümüş .

Genelde tercih edilen 500 gramlık .

Ama işçilikler çok yükseldi önceki seneye göre artan talep karşısında
    aynen değil mi o paylaşıyodu yalnız bu altungold un sitesinde rakam yüksek bir arayalım bakalım

teşekkürler üstadım.

7.  Alıntı Originally Posted by TyphoonTrader Yazıyı Oku
    8.45 cortladı. 8.42 - 8.43 arası tutunamazsa 8.38'e abbas yolcu
    Film 8,30 lara geldiğinde kopacak gibi.... Gelirse bu 3. test olacak. Spot 8,30

https://www.bloomberght.com/memur-ve...klandi-2286262

Memur ve memur emeklileri için 2022'nin ilk altı ayında zam oranı yüzde 5, ikinci altı ayında yüzde 7 olurken 2023'ün ilk altı ayında yüzde 8, ikinci altı ayında yüzde 6 oldu.
    Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin"(6. Dönem Toplu Sözleşme görüşmeleri) Genel hususlar konuşunda uzlaşmaya vardık." dedi.

Bilgin, 2022’nin ilk altı ayında yüzde 5 ikinci altı ayında ise yüzde 7’lik bir artış üzerinde anlaşıldığını belirtti. 2023 içinse zam oranının ilk 6 ayda yüzde 8, ikinci altı ayda ise yüzde 6 olacağını vurgulayan Bilgin, çalışanları enflasyona karşı ezdirmeyeceklerini söyledi.

burası çok önemli
    Memurlar Tansu döneminde bile daha iyi muamele görmüşlerdi....Memur maaşları enflasyon canavarı karşısında buzun ateşle karşılaşması gibi hızla eridi gitti....Benim anlam veremediğim konu bu kesimden hala ciddi oranda destek bulmaları....

Neyse her şeyin hayırlısı .....

Sayfa 902/1002 İlkİlk ... 402802852892900901902903904912952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •