Sayfa 380/1002 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. Son dakika! TBMM Başkanı Mustafa Şentop, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Mafyadan para alan siyasetçiyi açıkla" çağrısına yanıt verdi. Şentop bu ismi bilmediğini belirtip "Bunu açıklayacak kişi ben değilim." ifadelerini kullandı.

2. 8.6955 vurdu çekti.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3.  Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    Ufak ufak 9 lira geliyor anlasilan. 14 haziran sonrasida 1 liraya dogru gideriz

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ufak ufak beyler , urkütmeden, hemen suyu gaynatmayin

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Ne oluyor böyle dolara biri durdursun bilmediğimiz ne var acaba ayın 14 ündeki muhtemel görüşme olacak mı olmayacak mı ben olacak yönünde okumuştum ama olmayacağı yönünde duyumlarda var s400 leri paket edip geri yollayın demiş. Sizce cb. bunu kabul eder mi seçim var önünde tüm ihtimalleri değerlendirir bence bu seçim var ya da yok olma seçimi her türlü yol mübah onlar için.
    aylık gerçek enflasyonu %3.94 kabul edersen, kura etkisi 35 krş.olması gerekir..

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    8.6955 vurdu çekti.
    Ayhan başkanın vurgu yaptığı, sert savaşların yaşanacağı bir bölge 8,6969

6. Flamanın Sapı...uzun ince...

Amcam eczaneye gitmiş, prezervatif alacak, eczacı kalfası da sormuş amca nassı olsun demiş, tırtıklısı var, geciktiricili olanı var, pembesi moru...

Amcam nerden bilsin çeşitleri, nassı olsun diye sorulunca, kısa kalın olsun demiş..

Hah...bu uzun ince, 9.70 lere uzanıyor...bakalım kime girecek..YTD

7.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Flamanın Sapı...uzun ince...

Amcam eczaneye gitmiş, prezervatif alacak, eczacı kalfası da sormuş amca nassı olsun demiş, tırtıklısı var, geciktiricili olanı var, pembesi moru...

Amcam nerden bilsin çeşitleri, nassı olsun diye sorulunca, kısa kalın olsun demiş..

Hah...bu uzun ince, 9.70 lere uzanıyor...bakalım kime girecek..YTD

Cevap veriyorum: Hepimize (Vazelinsiz)

dün 10 lu latex eldıven alacakdım 13 tl idi almamıstım. bugun gıdeyım alayım dedım 20 tl olmus.
    dolar artıs zammını koymuslar sımdıden

Sayfa 380/1002 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •