Sayfa 47/1002 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 369 - 376 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Anadolu Ajansını kısa yazıp göndereni, (ne amaçla yazdığı belli benim gözümde.)

direk tatile çıkıyor, bilginiz olsun...

eşşeğin aklına su kaçırmayın, forumda olduğunuzu, burasını okuyan binlerce üyenin olduğunu unutmayın.

sinir katsayım had safhada, + çıktı testim.
    Geçmiş olsun Sn Güneysu. Umarım sıkıntısız atlatırsınız.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Geçmiş olsun sayın Güneysu;
    Aman dikkat kendinizi kötü hissederseniz geçer demeyin. Lütfen Acile başvurun...

eşşeğin aklına su kaçırmayın, forumda olduğunuzu, burasını okuyan binlerce üyenin olduğunu unutmayın.

geçmiş olsun hanımın 2. kez testi pozitif çıktı 1 hafta önce negatif çıkmıştı onun aynı emareler bende var hanımın ki pozitif çıkınca yaptırdığım test negatif çıktı ama aynı emareler bende var hafif olduğundan tekrar test yaptırmadım. yaptırsam pozitif çıkacak yaptırmıyorum o yüzden pazartesi 2. doz aşımıda olurum emareler sürerse yaptırırım yeni testi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku

Geçmiş olsun,acil şifalar dilerim...

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    geçmiş olsun hanımın 2. kez testi pozitif çıktı 1 hafta önce negatif çıkmıştı onun aynı emareler bende var hanımın ki pozitif çıkınca yaptırdığım test negatif çıktı ama aynı emareler bende var hafif olduğundan tekrar test yaptırmadım. yaptırsam pozitif çıkacak yaptırmıyorum o yüzden pazartesi 2. doz aşımıda olurum emareler sürerse yaptırırım yeni testi
    Başkan,eğer hastalık varsa aşı yaptırmak ne derece güvenli olur önce bir araştır istersen?

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Başkan,eğer hastalık varsa aşı yaptırmak ne derece güvenli olur önce bir araştır istersen?
    araştırdım hiç bir sakıncası yok gibi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku

Geçmiş olsun, kekik yağının faydaları var.....

Geçmiş olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 47/1002 İlkİlk ... 3745464748495797147547 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •