Sayfa 36/1002 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 281 - 288 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,896
    Sağlık Bakanı Koca: ''Yetersiz aşıya karşı elimizde güçlü bir koz var: Aşı olmamak...''

http://www.zaytung.com/fotohaberdetay.asp?newsid=390984
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Abiler, bunların hepsi pudra çekiyor benden söylemesi...bu kafa başka türlü olamaz...

Sosyal Danışman yazıyor profilinde, 31 bin de takipçi..

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Abiler, bunların hepsi pudra çekiyor benden söylemesi...bu kafa başka türlü olamaz...

Sosyal Danışman yazıyor profilinde, 31 bin de takipçi..

Keşke Atatürk Türkiye’sine geri dönebilsek. O dönemin yokluğa rağmen, bir şeyler başarabilme tutkusunu yaşayabilsek. Bütün milletin umutlarının yüklenip yurtdışına tahsile giden o gençlerden olabilirsek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Abi tam kapanmada internette kapanır mı?
    yutıbır olduğunu tahmin ediyordum. Bence izlenmelerin patlar mümkün olduğunca ürün yerleştirme al ama içinde coin ve kripto geçmesin malum zaman tehlikeli.

O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    3 haftada 1 açık ne demek
    Geçmişte benim çalıştığım banka şube birleştirme yapmıştı. 2 şube tek şube gibi dönüşümlü çalışıyordu.

O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Keşke Atatürk Türkiye’sine geri dönebilsek. O dönemin yokluğa rağmen, bir şeyler başarabilme tutkusunu yaşayabilsek. Bütün milletin umutlarının yüklenip yurtdışına tahsile giden o gençlerden olabilirsek.
    Bakmayın siz yine Cumhuriyetin getirdiği kazanımlarla yetişmiş kadrolarla eski kurumlarla anlayışla ayakta hala bu Türkiye...ama yaşlandı çok o kadrolar, kurumlar biat kültüründen gelmelerle dolduruldu, kariyer yaptılar, anlayış toptan değişmek üzere, herkes götürme derdine düştü, bu doğal sayılıyor ve aşağıdan pudracı bir nesil geliyor...Pudracıyı uyuşturucu içen anlamında söylemiyorum, o çocuğun model yani, kısa yoldan köşe dönmek isteyen lükse gösterişe düşkün yarınını düşünmeyen şark kurnazı ama kafa zerre basmayan bir tür partici simbiyotik.

Eskiden yok muydu, vardı da, bu başka bir şey, kitlesel bir şey bu, sosyolojik...Toplumda bir tür dönüşüm yaşandı..Utanma diye bir şey yok..

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    İstanbul daki vaka sayısı Çanakkale ile aynıymış...Allah Allah..
    Çanakkale 100.000 kişiye düşen hasta sayısı geçen hafta Türkiye 1incisi idi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    3 haftada 1 açık ne demek
    İçinde 3 ve 1 olan şeyden bir hayır gelmez.

Sayfa 36/1002 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •