Sayfa 50/1002 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    İlk kez CB nını çok takdir ettim.

1- Muhalefetin gazına gelmeyip soykırım olayını çok iyi yönetip piyasayı sakinleştirdi.

2-Tam kapanmayı göze aldı.

İnsanların yaşamı kurtuldu, Ülke kazandı.

Yaza huzurla gireceğiz.

Yabancı girişi ile BİST te, tahvil piyasasında alış, dolar pozisyonlardan çıkış yaşanabilir.
    Pabuç pahalı diye gittiniz sanmıştım. 42 numara giyiyorum. Onu bunu bırakın da er kişi olarak sözünüz ne olacak?

2. Eski parayla 100 milyon, nankörlük etmeyelim

3. Arkadaşlar,cafe dede sordum,belki hukukçu bir üye cevap verebilir;hiç alakası yokken içki satışıda yasaklandı malum,Bu durumdan büyük gelir kaybı olan insanlar var,bir çok mağdur var,idarenin bu keyfi işlemi mahkemeye verilerek iptal edilemiyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,cafe dede sordum,belki hukukçu bir üye cevap verebilir;hiç alakası yokken içki satışıda yasaklandı malum,Bu durumdan büyük gelir kaybı olan insanlar var,bir çok mağdur var,idarenin bu keyfi işlemi mahkemeye verilerek iptal edilemiyor mu?
    mahkeme gün verene kadar bayram biter aksi olsa bile hakim çemişkezeğe sürülür..

5.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    mahkeme gün verene kadar bayram biter aksi olsa bile hakim çemişkezeğe sürülür..
    Peki tekel bayilerine verilen 63 bin tl lik cezalar yargıdan dönmez mi?nihayetinde yazılı bir döküman olmadan mülki amir iradesiyle adamın kanuni iş yeri keyfi olarak kapatılıyor...

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Merkeziyeti olmayan takasbankta saklanan para.

Kripto para borsalarına Takasbank formülü masada
    Türkiye, Takasbank benzeri bir kurumsal yapı oluşturarak bu alanda faaliyet gösteren şirketlerin kripto paraları saklama ve transfer yetkilerini sınırlandırmayı planlıyor
    https://www.google.com.tr/amp/s/www....da-2279207-amp

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İkramiye artışı belli oldu ..

Erdoğan: Emekliye bayram ikramiyesini 1100 TL olarak kararname ile geçireceğiz
    bende bayramda yurtdısına gitmek istıyordum. Güzel oldu

Sayfa 50/1002 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •