Sayfa 713/1002 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Burası dolar gayme başlığıdır daldım emme yine yanlış olmuş, Halk evimidir burası yoksa mülteci müracaat bürosumudur çözemedim?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Ben de aynen bunları yazdım sn horhoti tartışma bu tanımı yazan sn achilles in yazisinin kusura bakmayın ama o iş öyle değil diye düzeltilmesi ile başladı.turk üst kimliği ırka dayalı bir tanim olamaz bu topraklarda yaşayan herkes kendisini ırksal olarak türk olarak görmek zorunda değildir.kenan evren gibi kurt diye bir ırk yoktur bunlar dağ türküdür dağda yürürken kara basarken kart kurt diye ses cikardiklarindan bunlara kurt denir dersen bir de diyarbakir cezaevini dünyanın en vahşi en kötü üçüncü cezaevi yaparsan pkk nin alt yapısını kendin hazırlamış olursun.bunlar yanlıştı.turk kimliği üst kimliktir.kendini türk olarak tanımlayan bu topraklara bağlılık hisseden herkes türk kabul edilirse konu zaten kapanır.resmi dilde elbet türkçe olacak başkası düşünülemez.hem kurucu unsur türkler hem de yüz tane halk var hepsi kendi dilinde nasıl eğitim alacak nasıl devlet işleri hallolacak falan.

3.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    8,30 civarında güçlü bir talep olacağı beklentisindeyim. O yüzden daha aşağıda oluşacak seviyeler mantıksız bence...

-----

Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir
    Beklediğim seviyeler 8,30 du. Ülkede ucuz kalan tek şey dolar.
    Gayrimenkulünden otomobiline her şey roket olmuşken 3 yıldır neredeyse yerinde sayan ve enflasyona feci şekilde yenilen dolara Bakalım gelecek talep ne kadar güçlü olacak?

------

Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Hele ki öyle ya da böyle beş milyon suriyeli almışsın bir o kadar da afgan alacaksın gibi duruyor.bunlarin geri gönderilmesi artık nerdeyse imkansızlaşti bu ırk kökenli tartışmalar on yıl sonra memleketin canına okur.her kafadan bir ses çıkar.bu bize bırakılan topraklarda adil herkesi kapsayıcı insanların tümünü mutlu edebilecek bir sistemi inşa edip koruyamazsak yandık.

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Ben de aynen bunları yazdım sn horhoti tartışma bu tanımı yazan sn achilles in yazisinin kusura bakmayın ama o iş öyle değil diye düzeltilmesi ile başladı.turk üst kimliği ırka dayalı bir tanim olamaz bu topraklarda yaşayan herkes kendisini ırksal olarak türk olarak görmek zorunda değildir.kenan evren gibi kurt diye bir ırk yoktur bunlar dağ türküdür dağda yürürken kara basarken kart kurt diye ses cikardiklarindan bunlara kurt denir dersen bir de diyarbakir cezaevini dünyanın en vahşi en kötü üçüncü cezaevi yaparsan pkk nin alt yapısını kendin hazırlamış olursun.bunlar yanlıştı.turk kimliği üst kimliktir.kendini türk olarak tanımlayan bu topraklara bağlılık hisseden herkes türk kabul edilirse konu zaten kapanır.resmi dilde elbet türkçe olacak başkası düşünülemez.hem kurucu unsur türkler hem de yüz tane halk var hepsi kendi dilinde nasıl eğitim alacak nasıl devlet işleri hallolacak falan.
    Biontech aşısını bulan "Türk" çifti bütün dünya Alman olarak tanıyor.

Bu kişiler Türk müdür, Alman mı?

Esatla anlaşırsın surıyeliyi evinden alır uçak parasınıda tahsil edip uçağa bindirip toplarsın surıye gönderirsin bu durumda Avrupa’ya kaçmaya çalışırlar yada beklerler kuzu kuzu evlerinde . Suriyeli çalıştıran yerlere güzel bir ceza vermekte şart açılmayan şemsiye cinsinden

O insanlar almandır.turk kökenli almandır.zaten kendileri de bunu deklare ediyorlar ve onların kökeninden kimse rahatsız olmuyor türkçe konuşmaları almanyada hic yasaklanmadı sen aslında alman kökenlisin kendini türk sanıyorsun falan diye hic denmedi.

Valla benim aklıma göre suriyelilerin anlaşması yıllar önce yapılmış entegrasyon programlarının çoğu da uygulandı zaten.o iş bitti.onlar bir yere gitmez.benim anladığım reisin son amerika gezisinde konuşulan afgan konusu havaalanı falan değil.biz bu afgan göçüne de eyvallah dedik gibi duruyor.buna hala engel olabiliriz.afgan işi taze.

Sayfa 713/1002 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •