Sayfa 19/1002 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar corona da burun tıkanıklığına ne iyi gelir eşimde corona burnu iki tarafıda iki sonra kapandı var mı çözüm önerileri olan acil
    Corona iken burun tıkanıklıgı şikayeti yasamadım ama nasonex kullanabilir yada tuzlu su vözeltıleri var buruna pladtık sıseyle dus yapıyor cok etkılı.Burun ameliyatı sonradında cok kullanmıstım.burınu nemli tutun muhtemelen ateste var.Ates varsa cok dikkat edin Oksıjen ölçüm cihazı alıp sok sık saturasyon ölçün.duzensiz nefes alımı ciger gonksiyonunuda zayıflatabilir yakın takip lutfen cok gecmiş olsun....

2.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Yalnız otrivini 3 günden fazla kullanmak yanlış der doktorlar, zararlıymış, onu da ekliyim. Ben flixonase kullanıyorum...Tabi en iyisini doktorlar bilir, forumda var birkaç arkadaş...
    Haklısınız, ben aciliyetten dolayı geçici çözüm olarak yazmıştım.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar corona da burun tıkanıklığına ne iyi gelir eşimde corona burnu iki tarafıda iki sonra kapandı var mı çözüm önerileri olan acil
    Öncelikle geçmiş olsun. Ben hastalarımda 5 gün kadar otrivine mentollü burun spreyi öneriyorum. Kortizonlu spreyler daha uzun süre kullanılabilir lakin virüs aktif dönmede çok önermem. Virüs işi bittikten sonra nefes alma güçlüğü ve/veya koku bozukluğu varsa 1-2 ay kullanılabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    Corona için bilemem fakat ben burun tıkanıklığında odrivine kullanıyorum. Temin edemezseniz buruna tuzlu su çekmeniz faydalı olabilir.
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Yalnız otrivini 3 günden fazla kullanmak yanlış der doktorlar, zararlıymış, onu da ekliyim. Ben flixonase kullanıyorum...Tabi en iyisini doktorlar bilir, forumda var birkaç arkadaş...
     Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Corona iken burun tıkanıklıgı şikayeti yasamadım ama nasonex kullanabilir yada tuzlu su vözeltıleri var buruna pladtık sıseyle dus yapıyor cok etkılı.Burun ameliyatı sonradında cok kullanmıstım.burınu nemli tutun muhtemelen ateste var.Ates varsa cok dikkat edin Oksıjen ölçüm cihazı alıp sok sık saturasyon ölçün.duzensiz nefes alımı ciger gonksiyonunuda zayıflatabilir yakın takip lutfen cok gecmiş olsun....
    açılın müptela geldi..

35 yıllık otrivine (otrivine öncesi muadilleri) bağımlısı olarak..

otrivine lavabo aç gibidir sn cevdet. elinizin altında ya da yakın eczane varsa kullanabilirsiniz. evet 3-5 günden fazla kullanılmaması tavsiye edilir. doğrudur. alışkanlık yapabilir. nasonex de olabilir, işe yarar ama kortizon içeriyor diye biliyorum. covid le nasıl olur bilemem. bunun dışında sterimar tarzı deniz suyu içerikli spreylerden kullanabilirsiniz. hiçbir şey bulamadınız.. tuzlu su.. bir çay bardağında bir çay kaşığı tuz eritip buruk deliklerine 2-3 er damla.

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    açılın müptela geldi..

35 yıllık otrivine (otrivine öncesi muadilleri) bağımlısı olarak..

otrivine lavabo aç gibidir sn cevdet. elinizin altında ya da yakın eczane varsa kullanabilirsiniz. evet 3-5 günden fazla kullanılmaması tavsiye edilir. doğrudur. alışkanlık yapabilir. nasonex de olabilir, işe yarar ama kortizon içeriyor diye biliyorum. covid le nasıl olur bilemem. bunun dışında sterimar tarzı deniz suyu içerikli spreylerden kullanabilirsiniz. hiçbir şey bulamadınız.. tuzlu su.. bir çay bardağında bir çay kaşığı tuz eritip buruk deliklerine 2-3 er damla.
    bir de iliadin var. 3 - 4 günden fazla kullanmamak gerek.

6. doktor arkadaşlar daha doğrusunu bileceklerdir ancak burun tıkanıklığı hissi nefes darlığından da geliyor olabilir. o ihtimali göz ardı etmeyin, geçmez ve/veya artarsa en yakın acile gidin lütfen.

7. Ayhan baskanin nezdinde tum hastalara sifalar diliyorum, hepinize gecmis olsun.

8. bu arada kriptolara odunla daldılar.

Sayfa 19/1002 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •