Sayfa 905/1002 İlkİlk ... 405805855895903904905906907915955 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 7,233 - 7,240 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. Wasaban bi daha okula gidersen imam hatip son a dek oku o da orta son
    Sen Fazla tahsil neyim eylemisen gardas

2. )))
    Bana ele geldi

3.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Adam senin a arka bacaklari kaldirmis onde el arabasi gezdirir gibi gezdireyi
    Kapar mi borcunu
    Boyle firsat gecmis eline
    Bin yilin biri
    Bu paralar hepimizden gitti. Elin Araplarını besleyeceğiz diye, düştüğümüz duruma bakın. Hadi yolsuzlukları geçtim, bari bu faturayı bize çıkarmasalardı !!

4.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Wasaban bi daha okula gidersen imam hatip son a dek oku o da orta son
    Sen Fazla tahsil neyim eylemisen gardas
    Kitapsız diye atarlar beni oradan 😂😂

5.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Bu paralar hepimizden gitti. Elin Araplarını besleyeceğiz diye, düştüğümüz duruma bakın. Hadi yolsuzlukları geçtim, bari bu faturayı bize çıkarmasalardı !!
    Abi o paranin Arabin yedigi kismina benden benim paydan Yani bin kez helal hos olsun
    Ama yillardir tv ye cikip cikip mutemadiyen bana din dersi veren ve bunlar icinde afirikliyen varsa
    Iste orda dur
    Dur yolcu
    Bilmeden urkuttugun bu vakvaklar ve kozalaklar vs vs

6.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Abi o paranin Arabin yedigi kismina benden benim paydan Yani bin kez helal hos olsun
    Ama yillardir tv ye cikip cikip mutemadiyen bana din dersi veren ve bunlar icinde afirikliyen varsa
    Iste orda dur
    Dur yolcu
    Bilmeden urkuttugun bu vakvaklar ve kozalaklar vs vs
    Kuruş hakkım varsa ( ülkede vergi ödüyorum) ben olduğunu düşünüyorum, hepsine zehir zıkkım olsun.

Ekvatorun ne olduğunu bilen belki yerini bulabilir, yoksa % 99.99 Afrika ülkesi olduğunu bile bilmez, askerliğini Kıbrısta yapıp Kıbrısın Karadenizde olduğunu söyleyeni duydum ben.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Dün Ankara Etlik pazarında yaşananlar aslın da Türkiye nin Özetidir,yazılması gereken Tez dir; Ezik Şeftali sonrası taşlı sopalı kavga....Ne yaparsanız yapın ama şahsi menfaatlere dokunmayın (Ezik Şeftali ve Hegemonya)

Sayfa 905/1002 İlkİlk ... 405805855895903904905906907915955 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •