Sayfa 205/1002 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Geçen Patrick Bateman'a iki kez sordum cevap vermedi nedense..

Bu şekilde Binance'da hesap açsak, 'mesela', sadece USDT ve TRY çevirebilir miyiz forex gibi..var mı bilginiz?

3. Haziran ayı yılın 4. en büyük dış borç ödeme ayı.
    Hem ana para hem fayıs olarak.

Al bu kirazdan, kalmaz birazdan !!!!

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

4.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Geçen Patrick Bateman'a iki kez sordum cevap vermedi nedense..

Bu şekilde Binance'da hesap açsak, 'mesela', sadece USDT ve TRY çevirebilir miyiz forex gibi..var mı bilginiz?
    Tabiki yapabilirsiniz. Ne al-sat limiti var ne de döviz vergisi. Hatta dolar olarak banka hesabınıza da transfer edebiliyorsunuz. Binance'de bir ara Try çiftlerinde komisyon da yoktu, hala öylemi bilmiyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Geçen Patrick Bateman'a iki kez sordum cevap vermedi nedense..

Görmemişimdir.

Evet yapabilirsiniz.

Yalnız daha önce uyarmıştım, tether'e dikkat edin.

Her an buharlaşabilir. Yeni bilgi geldi rezervlerindeki varlıkların sadece 3% küsürü nakitmiş. Gerisi ıvır zıvır.

https://tether.to/wp-content/uploads...-breakdown.pdf

Bunlar piyasaya ilk girdiklerinde her tether'in 1:1 dolarla karşılandığını söylüyorlardı.

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku

Bişeye yatırım yaparken arkasını hikayesini bilmek lazım
    Olayın aslı biraz komik. Bu iki shitcoin, ki biri 100 trilyon adet mi ne, doge'a özenip piyasaya çıkıyor. Bunları çıkaran ekip coinlerin yarısını Vitalik'in cüzdanına yolluyor, aklınca reklam yapacaklar ama tüm bu durumdan Vitalik'in haberi yok. Vitalik, bu hafta cüzdanındaki coinlerin hepsini dolara çevirip Hindistan'ın covid mücadelesi için oluşturduğu fona gönderiyor. Tam 1 milyar 300 milyon dolares. Köşeyi dönmek için hazırda bekleyen dallamalar döt oluyor.

7.  Alıntı Originally Posted by bartukara Yazıyı Oku
    Tabiki yapabilirsiniz. Ne al-sat limiti var ne de döviz vergisi. Hatta dolar olarak banka hesabınıza da transfer edebiliyorsunuz. Binance'de bir ara Try çiftlerinde komisyon da yoktu, hala öylemi bilmiyorum.
    Yani bu yapılıyor mu/kullanılıyor mı, yoğun olarak..

Öyleyse, tfxtarget, fibafx, aktiffx niye kullanılsın ki, tonla şikayet var ilgili sitede..en düşüğü gördü al dedim sistem bakımda mesajı geldi, karda idim sat dedim 5 kez tekrarladım doğrulama SMS i göndermediler satamadım..v.s. v.s.

Ben yeni incelemeye başladım, çok karışık geldi özür, BUSD ile USDT nin farkı nedir mesela, bir de USDT yi satınca USD ye dönmüyor mu TRY mi dönüyor...zahmet olmazsa bir iki kelam..tşk..

8.5122.....

Sayfa 205/1002 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •