Sayfa 219/1002 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. Konsept-anti konsept...alalım bir dal..

Elektronik güzel şey...çok şey yapılabilir. Diğerleri karıştırılır, maliyetli olur v.s.

Ama basit bir altimetre sensörü, elektronik kart, iki kısa kanatçık, iki de kanatçıkları +-10 derece oynatan servoyla, yerden örneğin sabit 80-100 mt irtifadan uçacak hale getirilebilir zaten oldukça yeterli bir hız var. En fazla 50 dolar+kanatçıklar

Olursa, imhası tehlikeli olur, imha için buna yaklaşan zaten tehlike yaratır. Arkadaşlara dert olur, çöp olur milyar dolarlar.

Anlayana bu kadar...al sana eğik atışla gideni değil, seyreden hali...bnkz Kuzgun

2. Dün Ankara 'dan Antalya' ya geldim. Şu an için turizm umutsuz.
    Nisan başında geldiğimde umut vardı. Putin yasağı etkili olmuş.

3.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Dün Ankara 'dan Antalya' ya geldim. Şu an için turizm umutsuz.
    Nisan başında geldiğimde umut vardı. Putin yasağı etkili olmuş.
    Rusya: Türkiye Ukrayna'ya SİHA satarsa askeri ilişkileri gözden geçiririz
    Başbakan Yardımcısı Borisov, Moskova-Ankara arasındaki iş birliğinin kaderini Türkiye ile Ukrayna arasındaki olası yeni SİHA anlaşmasına bağladı.
    1 Haziran'da uçuş başlamayacağını Rusya Türkiye'ye bildirdi" iddiası

"Rus uzmanlar Türkiye'nin turistlere Ağustos sonu-sonbahar başı açılmayacağına inanıyor
    https://www.turkrus.com/1641217-1-ha...ddiasi-xh.aspx

4. Super bir haber.otelde konaklıyan turk turist yan odada konaklayan ve tatil yapan rus turistinde tatil parasını oduyor emin olun...otelciler yabancıdan masrafı ve sbt giderleri çıkartıp yerliden anormal net karı elde ediyor.
    bu sene son dk rezervasyonlarla fırsat ucuz tatiller fırsatı olacaktır...turistin gelmemesi ulke ekonomsi için olumsuz ama yerli turist için ie avantaj olacaktır.mb daki 128 milyar dolaresi ben mi yedim.O yuzden kendi cebime bakarım...sahsım için ıyı haber.ama yinede fiyatlar pahalı dusmez ise kıbrısa kacar behlul bu sene….ytd

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,917
    Şampiyon Beşiktaşı tebrik ederim. Dışarıda yüzlerce araba kornalara basarak geçiyor burada...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by KARAMURSEL Yazıyı Oku
    Super bir haber.otelde konaklıyan turk turist yan odada konaklayan ve tatil yapan rus turistinde tatil parasını oduyor emin olun...otelciler yabancıdan masrafı ve sbt giderleri çıkartıp yerliden anormal net karı elde ediyor.
    bu sene son dk rezervasyonlarla fırsat ucuz tatiller fırsatı olacaktır...turistin gelmemesi ulke ekonomsi için olumsuz ama yerli turist için ie avantaj olacaktır.mb daki 128 milyar dolaresi ben mi yedim.O yuzden kendi cebime bakarım...sahsım için ıyı haber.ama yinede fiyatlar pahalı dusmez ise kıbrısa kacar behlul bu sene….ytd
    Bize o keyfi yedirmezler hocam. Yabancı gelmiyorsa adamlar oteli açmaz. Türkün, Türkten başka düşmanı yoktur!

Alıntı Originally Posted by bartukara Yazıyı Oku
    Bize o keyfi yedirmezler hocam. Yabancı gelmiyorsa adamlar oteli açmaz. Türkün, Türkten başka düşmanı yoktur!
    geçen sene fiyatları 2 ye katladılar oş odaları bile bizimkilere ödettiler salak çok gene gideriz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Çoğu otelde öyle olmadı .

Pandemi zamanı geç açılan otel zamanı yerine en pahalı sezon dahil ücretsiz oda değişim teklif etti bakan tatil grubu sitesinden .

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    geçen sene fiyatları 2 ye katladılar oş odaları bile bizimkilere ödettiler salak çok gene gideriz

Sayfa 219/1002 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •