Sayfa 230/1002 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Misal elon musk son trade inde maliyeti kaç kez sıfırlamıştır sizce.Elinde kalan coinler artık eksi maliyetli ise bundan sonra her trade i stressiz dertsiz tasasız para demek değilmidir.
    İşte o hikaye bizim borsadaki yabancılar için de geçerli...

Herkes zannediyor ki, bunlar borsa tarihi fiyatlara düşünce giriyor, sonra tutuyor 'hiç kıpırdamadan' tarihi zirvelerde satıyor..

Adamlar sürekli çeviriyor..Maliyet ne Allah bilir..muhtemelen külliyen çıktıklarında kalan yabancı payı da onların karları..hepsi kar..

Ünlü bir trader vardı..gömlekçi...bir kurum ile çalışıyor ama kendi adına işlem yapıyor...adam tek başıma toplam işlem hacminin %10 unu ben yapıyorum diyordu...Verdiği vergiler de doğruluyordu adamı..çoktandır adı geçmiyor hiç...ben de şu an hatırlayamadım..

Neyse röportaj yapmışlar, aynı şeyi söylüyordu...derinlik olan hisselerde habire çeviriyorum, yabancılar da aynısını yapıyor...diyordu.

Büyük para hem akıllı hem donanımlı...bir sürü traderi var, en hızlı datası, en hızlı robotları...bizim gibi KY de 20 yıl önce Metastock la yapılmış, başarılamamış ne kadar optimizasyon, expert advisor meselesi varsa, şu an Matriks'e dahloldukça bu işler, dünyayı yeniden keşfediyorlar...Ama adamların robotları başka bir boyutta, henüz bizimkiler uyanamadı..

2.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bütün oto üreticilerinin f/k sı 10 civarında seyrederken bu vatandaşınki 1000 üzerinde kaldı uzun süre. E onlar da araba satıyor bu da araba satıyor. Grafikten belli nereye gideceği.
    Peki f/k lar öyle, toplam araç satışlarındaki payı böyle iken, üstelik kafa bütün markalar da isteseler bugün aynı veya daha kaliteli elektrikli otomobili seri halde üretebilecek durumda, altyapıda, servis satış ağına sahip iken ve aportta bekliyorlarken nasıl bu kadar gidebilmiş

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Misal elon musk son trade inde maliyeti kaç kez sıfırlamıştır sizce.Elinde kalan coinler artık eksi maliyetli ise bundan sonra her trade i stressiz dertsiz tasasız para demek değilmidir.
    asıl oyun altcoinlerde donuyor 2019 da 0.003 dolardan borsaya gırmıs sımdı ise 1.70 dolar bu surec ıcınde bıtcoın 5 e katlamıs oteki 500 kusur

bitcoin coker ise dolarda cöker gibime geliyor

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bu adamlar borsadaki patronlar gibidir.Her al sat da büyük dalgalarda sürekli trade etmişlerdir.Gerçi kendileri değil de allah bilir kaç milyon dolarlık yazılımlar bu işi onlar adına yapıyordur.
    elon satabılıyor mılyar dolarları....ama benım mılyar dolarlık coınım olsa nasıl satacam bankama nasıl alacam ..bu soruma hergun yotubee da coın muhabbetı bırıne sordum tahmın edıcı cevap veremedı.
    Türkiyedeki borsalarda ıstedıgın kadar al ama satarken 0.5 bıtcoın satmana musade edıyor.

cok sıkıntılı bır mecra

6.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    elon satabılıyor mılyar dolarları....ama benım mılyar dolarlık coınım olsa nasıl satacam bankama nasıl alacam ..bu soruma hergun yotubee da coın muhabbetı bırıne sordum tahmın edıcı cevap veremedı.
    Türkiyedeki borsalarda ıstedıgın kadar al ama satarken 0.5 bıtcoın satmana musade edıyor.

cok sıkıntılı bır mecra
    Boş ver coini falan o ne öyle boş hepsi patlayacak coin alma yerine git altın al mis gibi %100 kazanç yıllarda zarar ettirmez bu coinler boş paso zarar yazar yarın btc 3-5k hatta 1k olur silinir piyasadan

Alıntı Originally Posted by HRS Yazıyı Oku
    Boş ver coini falan o ne öyle boş hepsi patlayacak coin alma yerine git altın al mis gibi %100 kazanç yıllarda zarar ettirmez bu coinler boş paso zarar yazar yarın btc 3-5k hatta 1k olur silinir piyasadan
    en azından 1 dolara 1000 tane alınabıldıgı sıralar 20 dolarlık alsaydık keske satardık sımdı

Dolara sabah sabah bayağı satış geldi...8.40 da tutunur diye düşünüyordum fakat fena salmışlar..

Sayfa 230/1002 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •