Sayfa 302/1002 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. Bugün reis, grup toplantısında konuşacak.
    Bahçeli gibi Soylu’ya destek veren açıklama yapacaktır. Reisin destek açıklamasından sonra SP de videolarına son verir ve konu soğumaya bırakılır. Birkaç gün daha konuşulur sonra unutulur gider.
    Sonra yeni gündem bulunur. Biden ile görüşme gibi veya yeni bir gündem.
    Reis, seçimler 2023 yılında zamanında yapılacak der bu konu da kapanır.

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bugün reis, grup toplantısında konuşacak.
    Bahçeli gibi Soylu’ya destek veren açıklama yapacaktır. Reisin destek açıklamasından sonra SP de videolarına son verir ve konu soğumaya bırakılır. Birkaç gün daha konuşulur sonra unutulur gider.
    Sp nin videolarını bırakması için hiçbir sebep yok. Sonuçta çakıcıyı çıkardılar, kankamız dedi bahçeli ve sp nin üzerini çizdiler. Adamda doğal olarak intikam alıyor.
    Hatta benim görüşüm her an abd sp yi alabilir. Çünkü uyuşturucu ile mücadelede abd çok farklı bakış açısına sahip.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bende aynen sizin gibi düşünüyorum....Yola devam edecekler....

Ülkenin en önemli problemi ekonomi ve salgın hastalıktır...Bu kendini devlet sanan zihniyet ne zaman devlet yönetimini ele geçirse ülke ekonomik krize evriliyor...Tayyip Fetöden kurtulduğu gibi bunlardan kurtulacak sinyali verecek mi yoksa ekonomik buhrana iyice evrilecekmiyiz....

.Siyasal islamdan pudra şekerine evrilme tümhızıyla devam edecek diye düşünüyorum....

Ya di mi hep reisin etrafını münafıklar sarıyor.bu vatan hainlerinden kurtulamadık gitti.ben de reisten umutluyum.du bakali ne olcak

5. Az önce uzun aradan sonra SABAH gazetesi ve yazarlarına baktım, içim açıldı... Aradığım huzur ve mutluluk meğer ordaymış! Boşuna telaşlanıp boşuna kaygılanıyormuşum...

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bugünü kurtarmaya oynayacakları kesin... Fakat arkada biriken ve biriktiği duvarı yıkarak aşmaya çalışan bir hareketlenme söz konusu... Hiçbir şey bu zamana kadar değişime karşı koyamadı... Değişimi ise ihtiyaçlar belirliyor... Ülkenin ihtiyaç olduğu ekonomik, hukusal ve sosyal düzen... düzensizlik kimseye iyi gelmez...

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Ya di mi hep reisin etrafını münafıklar sarıyor.bu vatan hainlerinden kurtulamadık gitti.ben de reisten umutluyum.du bakali ne olcak

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    128 milyar nerede???

Bilim ve sanat bir kuşun kanadı gibidir..!!!!
    Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar..!!!
    Uçamayanlar ise tavuk olur..!!!!
    Tavuk toplum.!!!
    Önüne atılan bir avuç yemi gagalarken,
    Arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz..!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 302/1002 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •