Sayfa 779/1002 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789829879 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 6,225 - 6,232 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    AKP ve MHP oylarıylan reddedildi diye bir olay var, siz 130 mebuslan red verseniz ne olacak?
    Orası milletin temsil edildiği biryer. O zaman hiç seçimde yapmayalım.çıkarsın 130 ret verirsin sonra başlarsın karşı muhalefete, tv lere çıkıp biz bu kanunu engelleyemedik vs vs.
    Ancak bu ülkede bu tarz bir kanun çıktığını ve kararın meclisten geçtiğini sosyal medyada ki sıradan vatandaş hesaplarından öğreniyoruz.o da günler sonra.

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    AKP ve MHP oylarıylan reddedildi diye bir olay var, siz 130 mebuslan red verseniz ne olacak?
    Evet mi Hayır mı daha yapılmamış, Her yer evet şeklinde akp pankartları, bizim arkadaş kafayı şuna takmış chp kendi binasına kocaman hayır pankartı açmış altına da chp logosu koymuş... bu onu çok kızdırmış... Neymiş madem hayırı savunuyorsun neden kendi logonu koyuyorsun diye küplere biniyordu...

CHP nasrettin hocanın soyulması misali, hep suçlu olan... ama evi soyan hiç konuşulmuyor... 50 senedir iktidarda olmayan bir parti bu kadar suçlanabilirdi...

Ülke uyuşturucunun, kara para aklamanın, tehditin, yolsuzluğun, hukuksuzluğun merkezi haline gelmiş... Hakimler savcılar tehdit ediliyor, veya para için birilerine çalışıyor. Kanunlar 5i bir yerdenin ihtiyaçlarına yönelik istedikleri gibi güncelleniyor...

Bu ortamda muhalefetin sesi çıktığında hem halk hem iktidar bir güzel ağzının payını veriyor... biz değişmedikçe hiç bir şey değişmez.

3. CEHABE, son seçim hariç, seçimlerde sandık başlarına sandık görevlisi gönderemiyordu. Ben seçim zamanları hep foruma yazardım, ''Cehabe'nin sandık başlarında görevlileri yok''diye. Şimdi net hatırlamıyorum ama mesela bir seçimde, Türkiye'deki sandıkların %40'ında cehabenin sandık görevlisi yoktu.

Sonra seçim biter başlarlar ağlamaya. Hüüüüüüüü hile yapıyorlar, sandıklara kedi girdi.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

4.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    CEHABE, son seçim hariç, seçimlerde sandık başlarına sandık görevlisi gönderemiyordu. Ben seçim zamanları hep foruma yazardım, ''Cehabe'nin sandık başlarında görevlileri yok''diye. Şimdi net hatırlamıyorum ama mesela bir seçimde, Türkiye'deki sandıkların %40'ında cehabenin sandık görevlisi yoktu.

Sonra seçim biter başlarlar ağlamaya. Hüüüüüüüü hile yapıyorlar, sandıklara kedi girdi.
    Şu kabare tamamen gerçek

https://m.youtube.com/watch?v=9X_ZTyXFrMg

5.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    )))))))))))))))))))))))))))))) Budur abi...

Yalnız bu gerçekleri ortaya koyunca dövüyorlar. Beni düvdüler. Kafamı kirdiler.

Undan sonra da demokrasi diyorlar. cehabe acayip birşey...

6.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    )))))))))))))))))))))))))))))) Budur abi...

Yalnız bu gerçekleri ortaya koyunca dövüyorlar. Beni düvdüler. Kafamı kirdiler.

Undan sonra da demokrasi diyorlar. cehabe acayip birşey...
    Chp herhangi bir seçimi kazanma ihtimali olduğunda bizzat kendisi o seçimi kazanmamak için elşnden gelen tüm hamleleri yapıyor. Keza geçmişte ekmeleddin, şimdide kılıçdaroğlunun kendisinin aday olacağını açıklaması.

7.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Chp herhangi bir seçimi kazanma ihtimali olduğunda bizzat kendisi o seçimi kazanmamak için elşnden gelen tüm hamleleri yapıyor. Keza geçmişte ekmeleddin, şimdide kılıçdaroğlunun kendisinin aday olacağını açıklaması.
    Hamamböceği gibi ezecekler. Tanju Özcan durmadan Kılıçdaroğlu'na laf sokuyor. Geçen gün İmamoğlu, Kılıçdaroğlu'nun yanındaydı ve Kılıçdaroğlu'nun konuşmasına katılmadığını vücut diliyle çok açık gösterdi.

Kurultaya zorluyorlar. Kurultayda İmamoğlu genel başkan, Tanju Özcan teşkilatlanmadan sorumlu genel başkan yardımcısı olur.

Mansur Yavaş İstanbul Belediye Başkanı olur.

Malum isimler Chp'den giderler.

8.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Hamamböceği gibi ezecekler. Tanju Özcan durmadan Kılıçdaroğlu'na laf sokuyor. Geçen gün İmamoğlu, Kılıçdaroğlu'nun yanındaydı ve Kılıçdaroğlu'nun konuşmasına katılmadığını vücut diliyle çok açık gösterdi.

Kurultaya zorluyorlar. Kurultayda İmamoğlu genel başkan, Tanju Özcan teşkilatlanmadan sorumlu genel başkan yardımcısı olur.

Mansur Yavaş İstanbul Belediye Başkanı olur.

Malum isimler Chp'den giderler.
    Bolu da başkan mültecilere zam yapacağız gelmesinler diyor, ilk karşı çıkan parti yönetimi oluyor, neymiş ırkçılıkmış..

Sayfa 779/1002 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789829879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •