Sayfa 12/40 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 320 madde; 89 - 96 arası.

Konu: KLKIM - Kalekim Kimya

Alıntı Originally Posted by alperonal Yazıyı Oku
    306 lot 14,75 den 4513,50 TL+komisyon tutuyor, twtr da bireysele 71-72 lot dağıtıldığı söyleniyor, sizi kurumsal yatırımcı kategorisine almışlar galiba...

SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    4.500 tl lik kurumsal yatırımcı mı olur demek 100 bin TL girsek hepsi mi gelecekti

2.  Alıntı Originally Posted by çaykara Yazıyı Oku
    Ak bank 1222
     Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Hisse senedi hesab da
    Sayın hselcuk sayın çaykara da hesabına talep ettiği 1222 adet hissenin tamamının geçtiğini söylüyor burada aracı kurumların bir hatası var gibi görünüyor her halka tarzda bu tip yanlışlıklar oluyor tahtanın açılışına yakın düzeltiliyor.

YTD

3. Hesaba göre 70 lot civarı gelecek. Fazla lot geldi diyenler sanırım çok fazla talep etmişti, yani 70 lot üstü talep edenlerinki daha tam hesaplanmadığı için sanki o sayıda vermiş gibi görünüyor. Sonradan normal haline dönüyor.

arz a güven kalmadı
    Burda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Arkadaşlar adı üstünde eşit dağıtım. Dağıtım oranının üstünde talebi olan herkese 1 eksik 1 fazla aynı lot gelir. Dağıtım oranının altındaki talepler, talep miktarı kadar alır. Portfoyunuzde işleme başlayacağı gün görünen miktar gerçek miktarıdır. !!!

Herkese bol kazançlar dilerim.

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

Penta da 151 lot gelmiş full

7. Şu anda durum "Gerçekleşti" gözüküyor. Talep ettiğim miktar gerçekleşmiş. Gerçekleşen adet ve fiyatı detaylarda yazılı.
    Nakit olsaydı 5-6 bin lot talep ederdim.
    Gerçekleşen adet: xxx
    Gerçekleşen fiyat: 14,75 TL
    Gerçekleşen Tutar
    İade edilecek tutar: 0,00 TL

Hayırlı olsun.
    YTD

8. Slmlar herkese yatırım finansmandan talep girdim 200 lot hepsi gelmis gözüküyor 71 72 lot düşüyor kişi sayısına bakınca ama aklıma birşey geldi az talep edenler misal 50 bin kişi 3 5 lot talep ettiyse 50 bin kişide 72 lot altında talep ettiyse acaba bizim gibi fazla talep edenlere istediği kadar gelmiş olabilirmi aklıma o geldi bilsem 2 3 bin lot talep girerdim

Sayfa 12/40 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •