Sayfa 21/40 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
Arama sonucu : 320 madde; 161 - 168 arası.

Konu: KLKIM - Kalekim Kimya

1.  Alıntı Originally Posted by Trendman Yazıyı Oku
    Yazdıklarım sadece şahsi öngörüm olmakla birlikte bu kağıdın buralarda sürünmesinin daha fazla mümkün olamayacağını sanıyorum. Bana göre bist'in çoğu kağıdında net bir temel yapısı var. Yeni halka arzlardaki negatif durumun etkisinin bir süre devam etmesini bekliyorum. Bu da şahsen benim için fırsattır.
    YTD
    Temennim odur ki bir baba yiğit çıkıp silip süpürsede bizimde
    tahtaya olan güvenimiz tazelense keşke

2. Ayni sektöre mal veren kalekim ve quagranit i karsilastirmak sacma mi olur ?

Aciklanan kar miktarlarina gore ikiside yilliklanmisda 15 f/k civarinda. Yıl icinde olusacak kar rakamlarina göre fiyatlari degisecektir.... Birde inşaat sektörüne bağimliliği fazla...

Arz da kelek yememek icin girmedim ama izlemedeyim, bence çok saglam bir şirket....

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. bı yapıştırıcı şirketinde ne gibi bir gelecek olabilir ki gelmiş gelecegi yere zaten )))))

4. Dur yavrum, oyalan buralarda. Arada bir çılgın atlar gibi coşma. Bekle beni...
    YTD

5.  Alıntı Originally Posted by paracantası Yazıyı Oku
    bı yapıştırıcı şirketinde ne gibi bir gelecek olabilir ki gelmiş gelecegi yere zaten )))))
    ) Aman hocam o çantayi sakin borsaya koyma, bu kafayla cantanin sapı ni bile kaptirirsin

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by yhekinoks Yazıyı Oku
    Temennim odur ki bir baba yiğit çıkıp silip süpürsede bizimde
    tahtaya olan güvenimiz tazelense keşke
    kurumsalların tahtayı henüz ele geçirebildiklerini sanmıyorum o yüzden bu haftada geçen hafta gibi küçük yatırımcıyı korkutmak için 14.75 altını hatta 14.50 lere kadar düşebilir veya hafifi üstünü göstererek geçireceklerini sanıyorum zira tavan yaptırırlarsa ky satmaz.

Sanırım hisse pahalı ve geleceğe yönelik fazla beklentisi yok

8. Bir kağıt için PD/DD 'nin önemli bir gösterge olduğunu düşünüyorum. Son dönemdeki bir kaç arza bakarsak. Bu oranlar Cante'de 4, Aydem'de 1, Gwind'de 2,8, Quagr'de 7.5, Mtrks'de 16 ve bu kağıtda 6 civarında. Arzdan sonraki fiyat hareketlerine bakmadım ama SPK'nın önem verdiği parametre hangisi bilemiyorum. Mesela bu kağıt piyasa değerinin 6 katı fiyattan nasıl arz edilir, buna nasıl izin verilir anlamıyorum. Sektördeki ortalamalar mı esas alınıyor onu da bilmiyorum ama bu şekilde arzların da suyunu çıkardılar.

Sayfa 21/40 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •