Sayfa 24/40 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon
Arama sonucu : 320 madde; 185 - 192 arası.

Konu: KLKIM - Kalekim Kimya

1. Bu hissenin halk arz fiyatı yüksek.. Spk bu degerleme leri neye göre yapıyor..

LYA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Bu hissenin halk arz fiyatı yüksek.. Spk bu degerleme leri neye göre yapıyor..

spk değerlemeye karışmıyor.

3. Spk, aracı kurum, degerleme şirketleri üzerinden gelen valuation ı onaylandıktan sonra izahnamede yayınlanıyor.
     Alıntı Originally Posted by wolf1453 Yazıyı Oku
    spk değerlemeye karışmıyor.

4. Kalekimden umut yok mu diyorsunuz

5.  Alıntı Originally Posted by kale_kim09 Yazıyı Oku
    Kalekimden umut yok mu diyorsunuz
    Sevgili dostum;

Malesef umutsuz vaka gibi , geçenlerde yurtdışı pazar için, mardin'di galiba bir yatırıma giriştiler yada açtılar. tam hatırlayamadım. karı'da dandik geldi(ben beğenmedim), gerçi kar kar'dır ama 3. çeyrek iyi gelebilir. detayları tam hatırlayamadım ama 3. çeyrek daha iyi sonuç gelebilir.

YTD, saygılar

6. Aradım, taradım sonunda buraya ortak olmaya karar verdim. Ufak ufak alışlara başladım hayırlısı ile. İnşallah ayağım uğurlu gelir...

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

7. Ayağımı .........

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

8. Speğimiz ne kadarda aşağı verme sevdalısı imiş. Doyamadı vere vere!

Sayfa 24/40 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •