Sayfa 3/40 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 320 madde; 17 - 24 arası.

Konu: KLKIM - Kalekim Kimya

Bireysel yatırımcı tavan fiyattan başvuru yapacak demek, kurumsal yatırımcıya taban fiyattan da hisse verebilirim anlamına gelir mi?

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

2. Kurumsal yatırımcı için bu konuda hiç bir şey yazmadığı için kurumsala da tavandan vereceği anlamı çıkar mı.!?

3. Örneğin Çan2 eşit dağıtım ve tek fiyattı. Bakın nasıl açılış yapmış, nasıl gitmiş.

4.  Alıntı Originally Posted by sprite07 Yazıyı Oku
    Örneğin Çan2 eşit dağıtım ve tek fiyattı. Bakın nasıl açılış yapmış, nasıl gitmiş.
    cante defter değerine yakın fiyattan arz edildi.kalekim malesef quark,bion gibi pahalı arz ediliyor.bunun defter değeri 6 tl civarı.kabaca hesapladım.

5.  Alıntı Originally Posted by denklem Yazıyı Oku
    cante defter değerine yakın fiyattan arz edildi.kalekim malesef quark,bion gibi pahalı arz ediliyor.bunun defter değeri 6 tl civarı.kabaca hesapladım.
    aynen öyle. sonunda mantıklı bir yorum daha...

6. KLKIM halka arzı yarın başlıyor? halka arzda kaç lot verirler sizce?

7. Bence en fazla 50 lot verir, katılım sayısına göre aşağıya düşer.

8. hayırlısı olsun halka arza olan ilgi iyice azalmış forumlarda alakasız yorumlara kalmış bu kadar bilgisiz olup nasıl borsaya yatırım yapıyor insanlar hayret. Ama burda tek suçlu ky değil tabiki yapılan usulsüzlüklere caydırıcı cezalar kesmeyen kurumlar daha fazla suçlu. İnsanlar izahnamede ve kapta herhangi bir açıklama olmamasına rağmen kurumsallara daha ucuz mal verilebileceğini sanıyor böyle bir şey izahnamede olmadan yapılamaz. Ayrıca diyelim ki usulsüz yapılan işlemler nedeniyle böyle düşünüyorsunuz o durumda da tek fiyatla halka arz olan şirkettede aynısı yapılabilir arz fiyat aralığının bu işle bir ilgisi yok. Fiyatı kurumsalların talebi belirleyecek ky ye szin kafanız karışmasın siz tek fiyattan talep edin denmiş kurumsal ilgisi az olursa veya aşağıdan talep girilirse ky de aynı şekilde aşağıda oluşan fiyattan mal alacak.
    Arza gelecek olursak fiyatı ederinin üzerinde olsada kalekim gibi piyasada bilinir bir şirketin marka değerinide hesaplamaya katmak gerekir diye düşünüyorum. Diğer ne olduğunu duymadığımız pahalı arzlara kıyaslamayı o nednle doğru bulmyorum. Şahsen penta arzına girmeyi düşünmüyorum ancak buna katılacağım. Arzla ilgili tek endişem üçlü arzda turekste patlayan olay qua seramike olumsuz yansımıştı. İnşallah pentada olumsuz bir gelişme olursa kalekim etkilenmez.

Sayfa 3/40 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •