Special Days Image
Sayfa 5/40 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
Arama sonucu : 320 madde; 33 - 40 arası.

Konu: KLKIM - Kalekim Kimya

1.  Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    Bireysel yatırımcıya tavan fiyattan satilacak

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bakın önceki sayfada da yazdım bu şekilde yorum yapınca insanlar yanılabilir. Bireysel yatırımcı hisseyi hangi fiyattan alacak henüz belli değil. Bireysel yatırımcı 14.75 ten talep yapacak demek işin doğrusu. Sonuçlar açıklandığında 14.75 ten daha düşük bir fiyattan bireysel yatırımcı hisse alabilir henüz belli değil geçmişte örnekleri var.

Hala halka arzlara giren kaldı mı ya turex Aydem galata soygunlarindan sonra

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Timsah Yazıyı Oku
    Bakın önceki sayfada da yazdım bu şekilde yorum yapınca insanlar yanılabilir. Bireysel yatırımcı hisseyi hangi fiyattan alacak henüz belli değil. Bireysel yatırımcı 14.75 ten talep yapacak demek işin doğrusu. Sonuçlar açıklandığında 14.75 ten daha düşük bir fiyattan bireysel yatırımcı hisse alabilir henüz belli değil geçmişte örnekleri var.
    Şu dönemde sizce bu mümkün mü sayın timsah?

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

4. Benim bildiği halka arz fiyatını belirleyen kurumsal yatırımcının olacağı. Yani kurumsal yatırımcının talebi sonucu fiyat belirlenecek ve bireysel yatırımcı da aynı fiyattan alacak. Örnek olarak 14 lira fiyat belirlensin. Bireysel yatırımcı 1000 lot için 14.75 yatırır, talebinin tamamı karşılanırsa 750 lirası iade olur. Yani onun maliyeti de 14 lira olur. Bireysel yatırımcının tek dezavantajı talebinin tamamının karşılanması pek mümkün olmamaktadır.
    Son 3 yıldır ilk kez halka arza niyetlendim. Bakalım hayırlısı.
    YTD

5.  Alıntı Originally Posted by Trendman Yazıyı Oku
    Benim bildiği halka arz fiyatını belirleyen kurumsal yatırımcının olacağı. Yani kurumsal yatırımcının talebi sonucu fiyat belirlenecek ve bireysel yatırımcı da aynı fiyattan alacak. Örnek olarak 14 lira fiyat belirlensin. Bireysel yatırımcı 1000 lot için 14.75 yatırır, talebinin tamamı karşılanırsa 750 lirası iade olur. Yani onun maliyeti de 14 lira olur. Bireysel yatırımcının tek dezavantajı talebinin tamamının karşılanması pek mümkün olmamaktadır.
    YTD
    3 yıldır girmemişiniz ama şu ana kadar ki tek doğru bu.
    YTD

6. Enerji şirket arzlarına benzemez inşallah.

7. Bireysel yatirimciya 50 şer 100er verdilerse 5 tavan çeker... Yok bireysellere 2şer 3er 5 er bin dagitildiysa vay halinee

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Trendman Yazıyı Oku
    Benim bildiği halka arz fiyatını belirleyen kurumsal yatırımcının olacağı. Yani kurumsal yatırımcının talebi sonucu fiyat belirlenecek ve bireysel yatırımcı da aynı fiyattan alacak. Örnek olarak 14 lira fiyat belirlensin. Bireysel yatırımcı 1000 lot için 14.75 yatırır, talebinin tamamı karşılanırsa 750 lirası iade olur. Yani onun maliyeti de 14 lira olur. Bireysel yatırımcının tek dezavantajı talebinin tamamının karşılanması pek mümkün olmamaktadır.
    YTD
    Bu dediğiniz durum nerede yazıyor gösterebilirmisiniz. Yani "kurumsal yatırımcının talebine göre oluşacak fiyattan bireysele de verilecektir" tarzında veya buna benzer bir cümle nerede var. Varsa gösterin bizde emin olalım.

Sayfa 5/40 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •