Sayfa 14/40 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
Arama sonucu : 320 madde; 105 - 112 arası.

Konu: KLKIM - Kalekim Kimya

1. Hisse yarın işlem görmeye başlayacak diye biliyorum. Bunu bir yerde okudum ama nerede? Umarım öyle olur. Duruma gör ilave lot alımı düşünüyorum. Bana göre çok temiz bir halka arz süreci oldu. Ayrıca şirket yekilisinin Youtube daki açıklamaları çok samimi geldi. Bu nedenle alım fırsatı verirse 2 yıllık bir yatırım olarak düşünüp alırım.
    YTD

2. Burda bir karışıklık oluyor hesap yapınca herkese 70 lot geldiği zannediliyor ama misal ben 65 lot girmiştim. Genelde insanlar 500bin kişinin katılacağını hesapladığı için 50-60 lot arası girdiler. 70 altı girenler hepsini alacak arada benim gibi 50-60 lot girenler sayesinde fazla girenler kalan lotları paylaşacak bu yüzden fazla alan olabilir direk insanları yalancılık ile suçlamamak lazım, saygılar...

3.  Alıntı Originally Posted by seanpaul Yazıyı Oku
    Burda bir karışıklık oluyor hesap yapınca herkese 70 lot geldiği zannediliyor ama misal ben 65 lot girmiştim. Genelde insanlar 500bin kişinin katılacağını hesapladığı için 50-60 lot arası girdiler. 70 altı girenler hepsini alacak arada benim gibi 50-60 lot girenler sayesinde fazla girenler kalan lotları paylaşacak bu yüzden fazla alan olabilir direk insanları yalancılık ile suçlamamak lazım, saygılar...
    Arkadaşım kimse kimseyi yalancılıkla suçlanıyor bizim ifade ettiğimizin hesap sahibi arkadaşlarla ilgisi yok biz sistemsel bir yanlışlığın olabileceğini söyledik ve nitekim daha önceki arzlardada bu durumlar oldu tahta açılmadan düzeltildi biz bu arzda da bunun olabileceğini yazdık çünkü yazan arkadaşlar hep talep edilen adet kadar hissenin hesaplarına geçmiş olduğunu ifade ediyorlar 1 eksiği yok ha bizim söylediklerimiz de yanlış arkadaşların hesaplarındaki adet de doğru olabilir.Burada kimse kimseyi kırmadan görüşünü bildiriyor sizde görüşünüzü belirtmişiniz o da olabilir biz ihtimaller üzerinde duruyoruz ve geçmişte yaşanmış olan durumları söylüyoruz. Ben hala daha 100 olmaz 95 i geçmez diyorum. Olursa da hesabına geçen arkadaşlara hayırlı kazançlar dilerim.

YTD.

4.  Alıntı Originally Posted by seanpaul Yazıyı Oku
    Burda bir karışıklık oluyor hesap yapınca herkese 70 lot geldiği zannediliyor ama misal ben 65 lot girmiştim. Genelde insanlar 500bin kişinin katılacağını hesapladığı için 50-60 lot arası girdiler. 70 altı girenler hepsini alacak arada benim gibi 50-60 lot girenler sayesinde fazla girenler kalan lotları paylaşacak bu yüzden fazla alan olabilir direk insanları yalancılık ile suçlamamak lazım, saygılar...
    Penta ve Kalekim'de 200 lot talep ettim her ikisinden de 200 lot gelmiş

5.  Alıntı Originally Posted by Patazoğlu Yazıyı Oku
    Penta ve Kalekim'de 200 lot talep ettim her ikisinden de 200 lot gelmiş
    Bizimde anlatmak istediğimize iyi bir örnek 1 eksik yok 200 vermişler

6. Bilsem Daha Fazla Talepte Bulunurdum

Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Bizimde anlatmak istediğimize iyi bir örnek 1 eksik yok 200 vermişler
    Son dönem halka arzlarda eşit dağıtım ise 75 lot civarında geliyordu bu nedenle 200 lot yeterli olur sandım. Her iki şirkette sektörlerinde lider şirketler, potansiyel taşıyor düşerse ekleme yaparım.

Yatırım tavsiyesi değildir kendi kişisel görüşümdür

18.05.2021 ilk işlem gunu

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

8.  Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    18.05.2021 ilk işlem gunu

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sayın xhalukx arkadaş salı diyordu ama hangi salı

Sayfa 14/40 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları