Sayfa 32/40 İlkİlk ... 223031323334 ... SonSon
Arama sonucu : 320 madde; 249 - 256 arası.

Konu: KLKIM - Kalekim Kimya

1. şirket iyi iş çıkarmış bu çeyrekte

Korkmadan toplanabilecek nadir hisselerden..Hem büyüme hem temettü var.. Benim için gelecek vadeden bir şirket ama sabrı olanlar için.

3. Bu kadar emin olma....
     Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    Korkmadan toplanabilecek nadir hisselerden..Hem büyüme hem temettü var.. Benim için gelecek vadeden bir şirket ama sabrı olanlar için.

Tüm paydaşların bayramının şeker tadında geçmesini dilerim

2022 üç aylık sunumu youtube ta var ve çok mantıklı bir sunum olmuş.. Mardin fabrikası haziran başı devreye alınabilir ve o bile altı aylık bilançoya katkı sağlayacak deniyor.. Uzun vadeli sabırlı yatırımcılar için çok iyi gelecek vadediyor.. Ayrıca boya işininde gelişmesi bekleniyor.. Yurtdışı fabrikada projeksiyonda.

6. Aklınızdan çıkarmayın. Büyüme hisesinde önemli 2 kriter yazıyorum.
    1- Yönetim kalitesi . ( Her anlamda)
    2- Ürün kalitesi ( Alternatifi nerede ise olmamalı). Ürün fiyatını alıcı değil satıcı belieyebilmeli.

1997 den bu yana piyasada olduğum için artık piyasa hareketlerinden etkilenmiyorum.. Piyasa tabi çıkacak inecek.. Önemli olan kişisel çapınız.. Doların 40-41 lere gideceğini görerek bilerek hissede olacağım.. Ülkemiz borsası 7 yıl ve üstü yatırım yapanları (tabi doğru hissede) daima ihya etmiştir.. Yaşamış kazanmış biri olarak yazıyorum hisse satılmaz daima alınır.

8. HİSSE DEĞERLENDİRMESİ-Ak Yatırım, Kalekim için hedef fiyatını 30,30 TL olarak belirlerken, hisseyi "endeksin üzerinde getiri" tavsiyesi ile araştırma kapsamına dahil etti07/06/2022 10:05:45

Olur mu?

Sayfa 32/40 İlkİlk ... 223031323334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •