Sayfa 23/40 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
Arama sonucu : 320 madde; 177 - 184 arası.

Konu: KLKIM - Kalekim Kimya

1.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    İlk ilavem 13,36 dan..
    Çok acele ediyorsun bence .....

2.  Alıntı Originally Posted by avarak28 Yazıyı Oku
    Çok acele ediyorsun bence .....
    Uzun vadeli yatırım için her düştüğü yerde müsait oldukça eklerim, bakalım zaman ne gösterecek

3. Bence de çok acele edilmemesi gerekli. Küresel ölçekte neler olacak, bakıp inceleyip ona göre hareket etmek faydalı olur. Fed faiz artış olasılığına göre durumlar değişkenlik gösterebilir. Bir de 14 haziran nato zirvesinde Erdoğan-Biden görüşmesini takip etmekte yarar var.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4. Buralardan geri alım açıklaması yapması lazım artık. Bu kadar seyircilik şirketin karizmasını fena çizer. Güven kaybı başka bir şeye benzemez.
    Şirket yönetiminin acilen birşeyler yapması lazım.
    YTD

5. Köklü firma dedik girdik bu dahi bize kökledi vay beee...

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

6. halka arza 1000 TL ile katılmıştım keşke ilk gün satsaydım şuanda net 200 TL küsür zarardayım şirketi aradım kadın çıktı email adresi ile sadece iletişim kurabiliriz denildi. Başladım yazmaya ve ertesi gün kap'a bildirim geldi arka arkaya patronun hisse alım yaptığı belirtildi ancak ne hikmetse hisse çıkmadı bu ne demek bana göre şirketin halka arz fiyatı şişirilmiş gibi iskonto hikaye.
    O günden beridir artık arzlara katılmama kararı aldım

7.  Alıntı Originally Posted by seopro Yazıyı Oku
    halka arza 1000 TL ile katılmıştım keşke ilk gün satsaydım şuanda net 200 TL küsür zarardayım şirketi aradım kadın çıktı email adresi ile sadece iletişim kurabiliriz denildi. Başladım yazmaya ve ertesi gün kap'a bildirim geldi arka arkaya patronun hisse alım yaptığı belirtildi ancak ne hikmetse hisse çıkmadı bu ne demek bana göre şirketin halka arz fiyatı şişirilmiş gibi iskonto hikaye.
    O günden beridir artık arzlara katılmama kararı aldım
    An itibari ile %25 zararla çıktım 1000 TL yatırım ile 250 TL zarar ettiren şirket, kara listemde artık isterse roket yapsınlar. Bir şirket halka arz edilirken KY yi kazıklayarak parasına çökenler olduğu sürece artık yatırım yapmam buna.

8. Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 05.08.2021 tarih ve 2021/46 sayılı toplantısında; artan talebe bağlı olarak, yurtdışı yatırımlarının ihtiyacı olan konsantre ürünlerin üretimi amacıyla, Mardin Organize Sanayi Bölgesi'nde kuru harç ilave hattı kurulmasına ilişkin yapılan çalışmaların değerlendirilmesi neticesinde; söz konusu yatırım için 23.000.000,-TL tahsis edilmesi suretiyle Mardin Organize Sanayi Bölgesi'nde kuru harç ilave hattı kurulmasına karar verilmiştir.

Saygılarımızla,

Sayfa 23/40 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •