Sayfa 2/2 İlkİlk 12
Arama sonucu : 11 madde; 9 - 11 arası.

Konu: Kripto Varlıklar Hk. Düzenleme

1. Kripto para devriminde yer elde edebilmek için büyük bir fırsat olduğu kripto para camiası tarafından her yerde anlatılıyor. Umarım bunları anlayarak buna uygun bir yasa oluşturulur. Kripto para devrimi kaçırılmaz ve bomboş bir sektör olarak doğmaya çalışan Metaverse için çalışmalar başlatılırsa çok büyük bir adım atılmış olur.

2. Yaklaşık 9 aydır kripto piyasasıyla küçül miktarlarla ilgilendim ve burada tespit ettiğim hırsızlıkları soygunu sizlerle paylaşmak istedim eski köfteci yeni dünya zengini cz bana göre hırsız. Yutube da alttaki yazıyı paylaşmıştım geçen yaz. Önce buna göz atalım.
    Binance hesap hileleri: Misal, doge coin long pozisyon açtık 0 37 den.. 0 35 e geriledi. 0 35 ila 0 36 arasında beşkere long pozisyonunda al sat yaptık diyelim. Burada kar yazması gerekirken hesabı bir kontrol ediyorum bu işlemlerin hepsinde zarar yazıyor. Bırakın bari ne kar zarar yazsın o da yok! Alt seviyelerden tekrar aldığımız için maliyet çizgisi aşağıya iniyor he düşünüyorsun ki oradan kar ettirecek yukarı yönlü pozisyonu kapattığımda diye fakat öyle olmuyor diyelim çizgi 0 36 ya geriledi coin yükseldi 0 36 ya geldi bir bakıyorsunuz paranız(başlangıçta 100 usd) 100 usd olması gerekirken 95 usd. Kar yapmak için gene 0 37 yi beklemek zorunda kalıyorsunuz peki altlarda yapılan al sat karı nerede?. On binlerce insandan böyle hileyle para kesiyorlarsa vurgunun boyutunu siz düşünün. Ayrıca Kaldıraçlı long poziyonundaydım geçen hafta. Hesaba bir girdim pozisyonumu ben kapatmadan kapanmış gibi görünüyor full nakitteyim görünüyordu o sırada çok düştü doge. Kapatıp yeniden açtım platformu baktım long pozisyonu yerinde duruyor. Eğer kapatıp açmasam müdahale edemeyecek likite düşecektim. Olan pozisyon sistemde nasıl kapatılmış görülür?

Bundan iki hafta önce paramın yüzde yirmisi buhar oldu. Kar yaptığım kısmı yok zararlardan eksilmiş. Defalarca mesajlaştım binance yönetimiyle. Yok fonlama kesilmiştir yok yanlış hesaplıyorsun gibi saçma sapan bahaneler öne sürdüler. Bana eksildiğini kanıtla ekran görüntüsü gönder diyor bu kadar da saçmalık olmaz ki. Durumu investing de paylaşacaktım banlı olduğum için paylaşamadım ama iki kişi daha paralarının hortumlandığını yazdığını gördüm orada, yazdıklarını binance yönetimine gönderdim, bana: onlar kendileri şikayet etsin gibi saçma sapan cevap yazıyorlar. Ağzıma geleni saydım tabi bu hırsızlara.
    Tam bir para tuzağı daha çok türkleri soyuyorlar gibime geliyor(zira çin de yasaklandı çin halkını korudu) biz 12-1 de yatıp uyuyoruz o saatleden 3 e kadar bakıyorum güzel fırsatlar kaçmış iki yönlü, uyandığımda fırsatlar kaçmış diyorum. Gündüz 12 akşam 9 a kadar tuzak kurup yatırımcıyı kafesliyorlar. Belki para da kullanmıyor bunlar bir program kullanıyor söğüşlerken. Programa da gerek yok, paraları ve zamanları geniş hangi yöne işlem açsalar kazanıyorlar çünkü sınırsız para kaynakları var bizdeki para mı :=) denetim yok şikayet edebileceğiniz bir kurum yok. Düşüş psikolojisine sokuyorlar tamama şorttan kazanıyorum derken tam bir bakmışsınız dönmüş uçuyor. Tavsiye etmiyorum bu piyasaya girmenizi. Bu zaman zarfında zarar etmemek için çift yönlü işlem açmamın daha mantıklı olduğunu keşfettim. Bu yöntemle hiç değilse fazla kaybetmem. Kazanmanında tek yöntemi olduğunu gördüm dump olduğunda zirveyi bulup şort açmak.. yoksa yok bolinger bantları arasında duruma göre pozisyon açarım kazanırım dediğinizde banta değip pozisyona girdiğinizde bir bakmışsınız aksi yöne uçmuş aldıklarınızdan çok vermişsiniz. stop koymak da pek çözüm değil bana göre bu şekilde de az az kaybediyorsunuz ya da stop koyuyorsunuz sonra bir bakmışsınız gene aynı yöne dönmüş keşke stop koymasaydım diyorsunuz. Foreks de yüzde 80 kaybetmiyor muyduk :=) peki burada ne işimiz var bizim.

3.  Alıntı Originally Posted by fikrim Yazıyı Oku
    .
    bu piyasada en iyisi madencilik veya ucuzken alıp tutacaksın . yoksa artık çalışan düzgün bir algoritman olmadan kazanmak hayal. yazdıklarım hem bistte hem kriptoda geçerli.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •