Sayfa 4/67 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon
Arama sonucu : 530 madde; 25 - 32 arası.

Konu: MERCN - Mercan Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fatih1972 Yazıyı Oku
    500 lot istedim tabandan geldi
    herkese ne kadar ne istedi ise vermişler. Hepsini arz edememişler.18456982 lot arz edilmiş. Gerisine alıcı çıkmamış.

2. Eşleşme fiyatı en alt seviye olan 8.81 TL taban fiyattan tamamlandı.
    Yaklaşık olarak satılamayan lot sayısı olarak 1.543.018 olarak gözüküyor.

3.  Alıntı Originally Posted by panref Yazıyı Oku
    herkese ne kadar ne istedi ise vermişler. Hepsini arz edememişler.18456982 lot arz edilmiş. Gerisine alıcı çıkmamış.
    yanılıyorsunuz sanırım
    sadece garantı 3.600bin küsür lot almış

4. Öyle yada böyle gerçek olan şu ki artık
    arz larda ky leri mum ile arayacaklar. yazı oldu.
    herkes kazan kazan modunda oluyordu. şimdi ise bu arzdanda
    görülebilecegi gibi ortada kazan yok. ilk defa bir şirket
    arz tavan fiyatından degil TABAN fiyattan açılacak.

5.  Alıntı Originally Posted by yhekinoks Yazıyı Oku
    Öyle yada böyle gerçek olan şu ki artık
    arz larda ky leri mum ile arayacaklar. yazı oldu.
    herkes kazan kazan modunda oluyordu. şimdi ise bu arzdanda
    görülebilecegi gibi ortada kazan yok. ilk defa bir şirket
    arz tavan fiyatından degil TABAN fiyattan açılacak.
    kendim ettim kendim buldum, diyerek gezsinler. ilk günden eksi açacaksa niye para bağlıyalim.

6.  Alıntı Originally Posted by garajack Yazıyı Oku
    kendim ettim kendim buldum, diyerek gezsinler. ilk günden eksi açacaksa niye para bağlıyalim.
    Yine de başarılı olmuş diyebiliriz. En azından talep gelmeyip iptal olmamış. Ky nin kazandığı 3 kuruşa gözünü dikersen böyle olur. Ben ky olarak ekonomiye bulunmaz bir kaynak sagliyodum. Şimdi onlar düşünsünler. Katılmam olur biter. Sanki bulunmaz Hint kumaşı. Attigin taş urkuttugun kurbağaya degiyo mu...

7.  Alıntı Originally Posted by drsn.aak Yazıyı Oku
    Yine de başarılı olmuş diyebiliriz. En azından talep gelmeyip iptal olmamış. Ky nin kazandığı 3 kuruşa gözünü dikersen böyle olur. Ben ky olarak ekonomiye bulunmaz bir kaynak sagliyodum. Şimdi onlar düşünsünler. Katılmam olur biter. Sanki bulunmaz Hint kumaşı. Attigin taş urkuttugun kurbağaya degiyo mu...
    ÇOK doğru söylemişsin agzına sağlık
    benim de söylemek isterdigim buydu ky lerin 3 kuruşu
    ekonomiye can verme anlamında bir denize dönüşüyordu
    şimdi deniz kurudu yüzecekleri yer yok artık sahilde güneşlenip dursunlar bakalım.

Alıntı Originally Posted by drsn.aak Yazıyı Oku
    1 liralık malını 5 liraya tereddütsüz kılçıksız satarken, ky nin kazandığı 3-5 kuruşa göz dikersen olacağı bu. Bundan sonraki 100-200 lük halka arzlar ancak yapılırda diğerleri çok zor , halka arz iptal haberleri çok olur gibi şirket garantisi olmazsa...

Sayfa 4/67 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •