Sayfa 46/67 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon
Arama sonucu : 530 madde; 361 - 368 arası.

Konu: MERCN - Mercan Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Bu adam yeni tanıyorum çok şeker kurumsallaşma adına çok şeyler yapıyor bu şirketi bile profesyonel biri yönetiyor artık
    Bu kısa konuşma bana çok şey anlatıyor Gülen surat adam iyidir kasıntı suratlı iş adamlarının iş yerinde bile huzur olmaz işçilere kadar yansır
    https://youtu.be/XIC0fy2NgiE
    bende videoyu izledim Yönetim kurulu başkanı sayın gültekin bey çok samimi biri. Söylediklerinin arasında 85 ülkeye ihracaat ve kimdenin yapmadıklarını yapıyoruz diyor. Şirketin cüro ve satışta karlılıgı artıyor ayrıca finansallarıda çok iyi Bende bir miktar deva vardı onları mercanla takasladım.Sonumuz hayırlı olur İnşallah.

2. Aldıgı miktar neki?Fon degil birşey degilim.Bende bike daha çok var.
     Alıntı Originally Posted by Rick Guerin Yazıyı Oku
    Mercan Kimya yerli fonların dikkatini çekmeye devam ediyor. FİBA portföy 18.05.2022 tarihinde eklediği hisseleri bakalım ne kadar taşıyacak. Tahtadaki agresif arkadaş kaptırdığı malın üzüntüsüyle işlem yapıyor gibi. Oyuncağını elinden alırlar aklını başına al.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Tentirdiyot Yazıyı Oku
    Aldıgı miktar neki?Fon degil birşey degilim.Bende bike daha çok var.

Aradaki fark 4 milyar tl yi aşan portföy büyüklüğüne sahip bir kurumun yatırım yapmaya değer bulması. Aradaki fark 30 binle sınırlı kalmayıp 3 milyon lot alabilecek güce sahip olması.

4. Alır tabi.Aradaki fark önce ben keşfederim sonra onlar alır;)

Alıntı Originally Posted by Rick Guerin Yazıyı Oku
    Aradaki fark 4 milyar tl yi aşan portföy büyüklüğüne sahip bir kurumun yatırım yapmaya değer bulması. Aradaki fark 30 binle sınırlı kalmayıp 3 milyon lot alabilecek güce sahip olması.

5. Rusyaya uygulanan ambargo en fazla bu şirkete yarar.yıl sonu 300 milyon gibi bir kar getirmesi sürpriz olmaz.
    Takibe alıyorum.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

bu bofa nın bizim piyasada kazanmama ihtimali yok. bizim aptallar adam olmaz. bofa alırsa alıyorlar. satarsa satıyorlar. tabiki en alttan alan ve en üstten veren hep bofa.

Bugün kararlılar. Aşağı sürmeye devam ediyorlar. Bir taban gelirmi diye içimden geçmiyor değil.

8. Tahtacı bugün fena silkeledi dökülenlere geçmiş olsun. Kesinlikle ytd

Sayfa 46/67 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •