Sayfa 58/67 İlkİlk ... 8485657585960 ... SonSon
Arama sonucu : 530 madde; 457 - 464 arası.

Konu: MERCN - Mercan Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Hala devre kesmemiş. Hissede bir gariplik 3 gündür devam ediyor. Dikkatli olun. Kendi mallarını alıp satıyorlar. Araya kaynamayın

2.  Alıntı Originally Posted by magnefito Yazıyı Oku
    Hala devre kesmemiş. Hissede bir gariplik 3 gündür devam ediyor. Dikkatli olun. Kendi mallarını alıp satıyorlar. Araya kaynamayın
    Hahaha niye dikkatli olalım onlar düşünsün. Ben olsam yarın ilk 5 dakka da 20 üzeri atar BOFA yı maliyetlendirirdim. Kesinlikle ytd 🖐

Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Hahaha niye dikkatli olalım onlar düşünsün. Ben olsam yarın ilk 5 dakka da 20 üzeri atar BOFA yı maliyetlendirirdim. Kesinlikle ytd ��
    zaten yaptıkları o. alta alıma mal koyup, bofanın yukarıya alması sağlanıyor. yukarıdan verdikleri malları, fiyatı sonra aşağı çekip, bofa nın aldıklarını sattırmaya çalışıyorlar. bukadar ağır davranmasının tek sebebide bu. salı günüde malı verip alttan almak istediler, bofa alıma devam edince tuzak çalışmadı. dünde bofa iki gün yüklendiklerini 19,80 civarı 130bin lotu boşaltınca dengeleri bozuldu. tahtada güç gösterisi yapıyorlar. lot koyup kendi lotlarını çiziyorlar. sonuç sıfır.

4. bofada mal bitti aldılar elinden bilançoyu çok kuvvetli bekliyorum.cosmerin halka arzı eli kulağında olduğunu düşünüyorum.yerli yabancı fonlar o bilançoyu gördükten sonra 9 aylık bilançoyu satın alacaklar.birde 4 aydır takip ederim bofanın malı bittikten sonra yaklaşık 1 milyon lota kadar tekrar alıyor.çok kuvvetli finansal rasyoları var.yıl sonu hedef fiatım 50 -60 tl.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

5. Ne kadar gelir sizce 6 aylık tesekkurler

Alıntı Originally Posted by Kokadu Yazıyı Oku
    Ne kadar gelir sizce 6 aylık tesekkurler
    2.çeyrek dönemi 1.5 ay önce tamamlandı, en geç cuma günü bilanço gelince hep birlikte ne kadar kâr ettiğini görürüz. Net kâr ve F/K'ya bakmak yerine bilançonun diğer kalemlerine ve dipnotlara bakarak 3.çeyrek ve yıl sonu kârını tahmin etmeliyiz. Kimya sektörünün 2.çeyrek ihracat şampiyonu olduğu açıklanmıştı. Mineral yağ, kozmetik ve hijyen ürünlerde ihracat patlaması yaşandığını düşünürsek sektörün oyuncusu olan şirketin iyi bir bilanço açıklaması beklenmeli.

7.  Alıntı Originally Posted by net_ria Yazıyı Oku
    2.çeyrek dönemi 1.5 ay önce tamamlandı, en geç cuma günü bilanço gelince hep birlikte ne kadar kâr ettiğini görürüz. Net kâr ve F/K'ya bakmak yerine bilançonun diğer kalemlerine ve dipnotlara bakarak 3.çeyrek ve yıl sonu kârını tahmin etmeliyiz. Kimya sektörünün 2.çeyrek ihracat şampiyonu olduğu açıklanmıştı. Mineral yağ, kozmetik ve hijyen ürünlerde ihracat patlaması yaşandığını düşünürsek sektörün oyuncusu olan şirketin iyi bir bilanço açıklaması beklenmeli.
    Teşekkür ederim..

8. 20 üzeri 2-3 gün kalalım yeterli. Çok istikrarlı gidiyor 🧿🧿🧿🧿 kesinlikle ytd

Sayfa 58/67 İlkİlk ... 8485657585960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •