Sayfa 59/67 İlkİlk ... 9495758596061 ... SonSon
Arama sonucu : 530 madde; 465 - 472 arası.

Konu: MERCN - Mercan Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Günü 20 üstü kapatır gibi duruyor. Bakalım gün sonu ne yapıcak.

2. 120 milyon TL 6 aylık kar.

Sanki 150 milyon TL bekleniyordu.

Yine de oldukça güzel

Yarın ne yapacağı belirsiz.

Hayırlı olsun.

3. Bilançomuz hayırlı olsun arkadaşlar maşallah 🧿🧿🧿🧿 Beklediğimize değdi, yarın ne tepki verirse versin umrumda değil. Kesinlikle ytd

hisse benim beklentilerimi karşılıyor. 6 aya 110 civarı olur demiştim 120 geldi. esas olayı bence ikinci altı ayda gerçekleştiricek. yılın tamamı nı 330 milyon üstü karla kapatabilir. satışlarını iki kata yakın artırmış ve 45 milyonlukta borçta düşüş görülüyor. eğer cosmer kimya açılırsa bu borcunda büyük çoğunluğunu eritip seneye artı finansal gelir yazıcaktır. buda karlılığa bir artı. yarın ne tepki verir belli olmaz. kiminin isteklerini karşılar kiminin karşılamaz satar. esas tahtacı ne dicek o önemli. bugün yine iyi derecede topladı hisseyi.

5.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Şirket nakit akışı konusuna biraz daha önem gösterse daha iyi olacak.
    Şirket nakit akışını düzeltmesi gerçekten sevindirdi.

Yurtiçinde sunta, MDF, orman ürünlerinde işler yolundaydı diye hatırlıyorum.

Bu yüzden yurtdışı satışın payı azalmış.. Çok da önemli değil yurtiçi satışlar dövizle değil ama dövize endeksli....

Parafin emülsiyonlara talep devam edecek demek ki.. Şirketin ertelenmiş gelirleri ve sipariş avansları 100% oranında artmış.

Şu şüpheli alacaklarla uğraşacağınıza SİGORTALAYIN kardeşim. 1nisan 30 haziranda sadece 3 milyon şüpheli karşılığı ayırmışsın. Toplamda 52 milyon
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

6. Arkadaşlar geçmiş olsun bugünü kazasız belasız atlattık ve 20 üzeri kapattık. BOFA da mal kalmadı, piyasa ya yabancı girişi var. İnşallah iyi yerlere zamanla geliriz. Kesinlikle ytd

7.  Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    Bugün 11.15 maliyetle aramızdayım
    Şirket yaklaşık 10 gündür radarımdaydı.
    İlk defa bir hisseye tüm portföyle girdik
    Herkese saygılar selamlar
    22 Martta 11.15 ile maliyetlenmiştim
    20 tl olmuş
    Yolumuz uzun
    Bir de iyi temettü vermeye başlarsa yabancılar asla bırakmazlar yeni bir lige çıkarız

Sayfa 59/67 İlkİlk ... 9495758596061 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •