Sayfa 61/67 İlkİlk ... 11515960616263 ... SonSon
Arama sonucu : 530 madde; 481 - 488 arası.

Konu: MERCN - Mercan Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Çok inatlaştı. Kağıdı alıp çıkaramıyor. Satış geldikçe geri adım atıyor tahtacımız. Malı karşılayabilme kabiliyeti yok. Trend aşağı şimdilik. Quar dada aynısı oldu. Bugün onu verdim. Bu hala beklemede.

2.  Alıntı Originally Posted by magnefito Yazıyı Oku
    Çok inatlaştı. Kağıdı alıp çıkaramıyor. Satış geldikçe geri adım atıyor tahtacımız. Malı karşılayabilme kabiliyeti yok. Trend aşağı şimdilik. Quar dada aynısı oldu. Bugün onu verdim. Bu hala beklemede.
    Valla bankalar gidiyor diye millet satıp çıkıyor ama tahtacıda boş durmuyor. Takaslar belirli yerlerde bariz toplanıyor. Sıramızı bekliycez başka yolu yok. 18 e doğru biraz daha inerse 5-10 bin daha ekleme yaparım. Sonrası kısmet. Kesinlikle ytd

3. Son bilançosu iyi geldi. Bakalım istikrarlı bir büyüme göstecek mi

Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Valla bankalar gidiyor diye millet satıp çıkıyor ama tahtacıda boş durmuyor. Takaslar belirli yerlerde bariz toplanıyor. Sıramızı bekliycez başka yolu yok. 18 e doğru biraz daha inerse 5-10 bin daha ekleme yaparım. Sonrası kısmet. Kesinlikle ytd
    Tahtacının çapı belli. Mutlaka dediğiniz yerlere gelmesini bekliyorum zaten. Güzel yerlere gelicek ama verem edicek adamı oda başka bir durum.

5. Sanırım firma hala belgelerini tamamlayıp halka arz başvurusunda bulunmadı . Geçen Twitter da görmüştüm sırada bekleyen halka arzlarda Cosmer Kimya yoktu. Tahtacı döktükçe döküyor. Yapacak bişi yok bekliycem kendi adıma. Kesinlikle ytd

Buralarda 18 üstü savaşıcak anlaşılan. 17.70 ler bir tık altta toplama yeri. Sonunda beklediği endeks satışları bugün kendisini gösterdi. Hılı bir dönüş yapıcak yine anlaşılan. Eğer dahada zorlarsa 16 lı rakamlara getirebilir.

7. 16.9 17 lere kadar inebilir
    Kursunlari sakliyoruz
    Menderes de bole idi 3.3 aldigimda 2.8 kadar dusurudu 3 ayda 5.5 gordu
    Burda da ayni isler var gibi
    Ederi olan kagitta sabirli olmak lazim
    Ikinci cegregi birinci cegrege gore %80
    Pozitif bitiren kac sirket var borsa da
    Yada kimya sektorunde bu kadar dusuk fk li kac sirket var sabirli olmali
    Ama tek kagit da asla islem yapilmamali
     Alıntı Originally Posted by magnefito Yazıyı Oku
    Buralarda 18 üstü savaşıcak anlaşılan. 17.70 ler bir tık altta toplama yeri. Sonunda beklediği endeks satışları bugün kendisini gösterdi. Hılı bir dönüş yapıcak yine anlaşılan. Eğer dahada zorlarsa 16 lı rakamlara getirebilir.
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by buyshell Yazıyı Oku
    16.9 17 lere kadar inebilir
    Kursunlari sakliyoruz
    Menderes de bole idi 3.3 aldigimda 2.8 kadar dusurudu 3 ayda 5.5 gordu
    Burda da ayni isler var gibi
    Ederi olan kagitta sabirli olmak lazim
    Ikinci cegregi birinci cegrege gore %80
    Pozitif bitiren kac sirket var borsa da
    Yada kimya sektorunde bu kadar dusuk fk li kac sirket var sabirli olmali
    Ama tek kagit da asla islem yapilmamali

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Beğeniyoruz her türlü güzel şirket, ama üzerine düşeni, beğeneni çok olunca tahta biraz curcunalı oluyor. 18.97 dün biraz anlık trade üç beş kez al ver yapınca direnci sağlam görüp biraz yüklü atladım tahtacı da işin sonunda aşağıya çizmeye karar verdi bugün de 18.05 de kendimce daha yüklü (dünkü alımın yaklaşık üç katı) biraz da korkutmaya yönelik alım salladım pek umursamadı veri geçti, piyasa da düşüş derinleşmeye başlayınca tuhaf şekilde biraz yukarı sürdü sonra yine geri geldi. İşin özeti tahta da ağır baskı üzerine kurulu bir düzen var.

Trade etmek zor ama güzel, elimdeki en güçlü pozisyonu bu hissede uzun vade tutmaya karar verdim. Geçmişte güvendiğim hisselerden bu güvenin karşılığını kat kat aldım. İnşallah mercan dan da alacağım.

Sayfa 61/67 İlkİlk ... 11515960616263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •