Sayfa 63/67 İlkİlk ... 13536162636465 ... SonSon
Arama sonucu : 530 madde; 497 - 504 arası.

Konu: MERCN - Mercan Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Tabiki olur olmazmı ama tahtacı götürmek istemiyorsa şirket para bassa faydası yok. Kesinlikle ytd
    Bilançolar istikrarlı iyi gelirse tahtacı ne kadar önünde durabilir ki?
    Bu tarz haberler realize olsun, yurt dışı kaynaklı satışlar artsın, bilançolar iyi gelsin tahtacıda biryerden sonra önünde duramayacaktır diye düşünüyorum

2. güzel hisse kar var büyüme var ama hissenin gitmesi için ayrıca patronun da cimriligi bırakıp biraz daha fazla temettü vermesi gerekir...mesela gecen sene karı olan 121.5 bin den sadece 1.192 bin tl temettü dagıtmış...bence bundan dolayı da hisse ye ilgi az...

3.  Alıntı Originally Posted by Hannibal Yazıyı Oku
    Bilançolar istikrarlı iyi gelirse tahtacı ne kadar önünde durabilir ki?
    Bu tarz haberler realize olsun, yurt dışı kaynaklı satışlar artsın, bilançolar iyi gelsin tahtacıda biryerden sonra önünde duramayacaktır diye düşünüyorum
    Benim için sorun yok seçimlere kadar nereye giderse devam. Kesinlikle ytd

4. https://twitter.com/koc_ibrahim_koc/...t6VL4-aww&s=19

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Kimseler kalmamış buralarda, sabırsızlar sanırım sattı. Kalan sahalara bizimdir. Kesinlikle ytd

buradayız gameower.

sessizce beklemeye devam.

7. Merhaba,

Kimya sektöründe işlerin yolunda gittiği gözüküyor. Şirket ile ilgili beklentilerinde iyi ya da kötü yönde değişiklik olan var mı acaba? Çok sessiz bir ortam var.

Alıntı Originally Posted by ace Yazıyı Oku
    Merhaba,

Kimya sektöründe işlerin yolunda gittiği gözüküyor. Şirket ile ilgili beklentilerinde iyi ya da kötü yönde değişiklik olan var mı acaba? Çok sessiz bir ortam var.
    Sessizlik iyidir, sabırlı ve bilinçli yatırımcılar bulunduğu hisseye karakterini verir.

Sayfa 63/67 İlkİlk ... 13536162636465 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •