Sayfa 13/67 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon
Arama sonucu : 530 madde; 97 - 104 arası.

Konu: MERCN - Mercan Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. 11.77 geçilince dal 14.24 e yaklaştıkça boşalt .14.24 geçilirse full yap arkana yaslan.11 civarı yerler uzak dur.y.t.d.

2.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    11.77 geçilince dal 14.24 e yaklaştıkça boşalt .14.24 geçilirse full yap arkana yaslan.11 civarı yerler uzak dur.y.t.d.
    Kimya sektörü katlamalı büyüyor. Acsel bilanço sonrası %50 prim yaptı. Mercn da kar realize diyelim bence. Birde yatırım ortaklıklarındaki son mallar satılıyor. Önü açık şirketin…kısa vade düşünmemek lazım. Sana diğer tahtalarda bol şans. kesinlikle ytd.

3. 1 kg parafin oldu 55 tl. petrol fiyatları rekor kırıyor.hedefimize gelecek inşaAllah.

4. 330 milyon satışta 47 milyon kâr geldi.yıl sonu ciro beklentisi 750 milyon.ķâr beklentim 90 milyon yıllikta.hedef 30 lira

5.  Alıntı Originally Posted by tesviyeci Yazıyı Oku
    330 milyon satışta 47 milyon kâr geldi.yıl sonu ciro beklentisi 750 milyon.ķâr beklentim 90 milyon yıllikta.hedef 30 lira
    Ilk etapta fk 10 a gelmeli, yani 20 tl ler, su anki uretim miktarinin kat ve kat uzerinde kapasitesi var, rusya da pazardan cekildi, artik birakmam seni mercan, ama tahtacisi cok pislik hala milletin elinden mal alma pesinde olabilir ama bu rakamlarla milletde artik malini kolay kolay vermez diye dusunuyorum, kendi fikrimdir, ytd,

6. Geçen yıl yuksek-pahali f/k ve pd-dd ile halka arzı yapıldigindan sıkıntılı bir arz olmuş ...

Şimdi ise hisse fiyatı 1 yıldır yerinde saydigindan Enflasyon, şirketin ciro-karliligini ucurup 1 yılda hisse fiyatı köpüğünü almış ..

Yalnız, takası dağınık..

Birileri muhtemelen savaş veriyor geri planda .
    Son düzenleme : TUNGA; 13-03-2022 saat: 08:29.

7. En fazla bir hafta baskilamayi deneyebilir ondan sonra tutamaz....

8. Şirketin en önemli problemi borsaya yeni açılmış olması.

yatırımcının yönetimi anlaması ve güvenme süreci

oluştuktan sonra şirket gerçek değerini (olumlu-olumsuz) bulur.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 13/67 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •